ONS
Newsy

Gessler przełożyła ślub!

Jej narzeczony ma kłopoty ze zdrowiem
Magda Gessler musi zmienić datę swojego ślubu, który już od dawna planowała. Ceremonia miała się odbyć w obrządku prawosławnym, zaplanowane były już wszystkie szczegóły. Ślub miał się odbyć już w marcu. Wybrankiem restauratorki jest jej wieloletni znajmy Waldemar Kozerawski. 
Niestety, niedawno pan Waldemar przeszedł operację serca w Kanadzie, gdzie mieszka, więc Magda Gessler jest teraz zaniepokojona przede wszystkim zdrowiem narzeczonego i to jest teraz dla niej najważniejsze.

- Magda żałuje, ale liczy się tylko zdrowie Waldka - powiedziała w rozmowie z Imperium TV przyjaciółka restauratorki. 

Jeśli Kozerawski poczuje się lepiej, ślub być może odbędzie się już latem. Gessler podkreślała w wywiadach, że to właśnie Waldemara kochała przez całe swoje życie, więc nie dziwimy się decyzji o przełożeniu trzeciego już ślubu znanej restauratorki. I życzymy szybkiego powrotu do zdrowia jej narzeczonemu!
ONS
Newsy
Gessler dostanie dom w Marrakeszu?
Jako prezent ślubny?

Magda Gessler niepokoiła się ostatnio stanem zdrowia swojego narzeczonego – Waldemara Kozerawskiego . Niedawno pan Waldemar przeszedł operację serca w Kanadzie, gdzie mieszka. Z tego też powodu przełożono ślub, który miał się odbyć w marcu. Jednak narzeczony Gessler czuje się już na tyle dobrze, że mógł przylecieć do Polski. Ale na tym się nie skończyło, bowiem następnego dnia razem z restauratorką wyleciał do Maroka. Jak dowiedziało się „Życie na gorąco”, Kozerawski zamierza, z okazji nadchodzącego ślubu, kupić dom w Marrakeszu. To się nazywa gest!

Waldemar Kozerawski, Magda Gessler
East News
TV-Show
Magda Gessler nie wystąpi w "MasterChef Junior" na prośbę ukochanego. Ile mogła zarobić?
Magda Gessler nie wystąpi w "MasterChef Junior" na prośbę ukochanego. Ile mogła zarobić?

Magda Gessler nie wystąpi w programie "MasterChef Junior". To już oficjalna informacja stacji TVN. Znana restauratorka zrezygnowała z udziału w kulinarnym show dla dzieci z bardzo konkretnego powodu. Na początku mówiło się, że Gessler po prostu nie ma czasu na kolejny projekt, lecz teraz okazuje się, że jej motywacja była nieco inna. Skład jury "MasterChef Junior" Gdy pojawiły się pierwsze informacje o tym, że nowy program kulinarny dla dzieci ruszy na antenie TVN już wiosną 2016 roku, wybór Magdy Gessler wydawał się oczywisty. Gwiazda od lat współpracuje ze stacją, doskonale sprawdza się na ekranie, ma fachową wiedzę oraz grono wiernych fanów. S pekulowało się także o Marcie Grycan, która podobno ubiegała się o miejsce w show. Ostateczne w jury programu "MasterChef Junior" zasiądą: Anna Starmach, Michael Moran i... Mateusz Gessler . Nowy juror programu Mateusz Gessler jest synem znanego restauratora, Adama Gesslera. Prowadzi swoją restaurację "Warszawa Wschodnia" na warszawskiej Pradze. Dlaczego Magda Gessler nie będzie jurorką w "MasterChef Junior? Powodem ma być brak czasu na pielęgnowanie relacji osobistych. Szczególnie z partnerem Waldemarem Kozierawskim, który na co dzień pracuje jako lekarz w Kanadzie. Podobno to właśnie ukochany restauratorki namawiał ją, by odmówiła udziału w kolejnym projekcie. Przez natłok obowiązków Magda nie ma zbyt wielu okazji, by widywać się z partnerem. Dotychczas nadrabiała to w pierwszej połowie roku. Na wiosnę prowadziła zawsze tylko „Kuchenne rewolucje” i mogła wygospodarować więcej czasu - czytamy na łamach "Faktu". Jak pisze tabloid, ukochany zwrócił swoje partnerce uwagę, że powinna wypocząć oraz zadbać o zdrowie. Magda Gessler przystała na te argumenty. To duże wyrzeczenie, mając na uwadze, że Magda Gessler za udział w programie "MasterChef Junior" mogła wzbogacić się aż o 300 tys....

Magda Gessler przyznała sobie nagrodę
ONS
Newsy
Magda Gessler pojechała odwiedzić ukochanego w Kanadzie! ZDJĘCIA
"Kanadyjska bajka..... :))", napisała gwiazda.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są razem od lat i uchodzą za jedną z najbardziej tajemnicznych par w polskim show-biznesie. Para mieszka osobno - Gessler w Polsce, Kozerawski w Kanadzie. Wiele razy plotkowano o ślubie pary, a Magda Gessler tylko podgrzewała atmosferę wokół ich związku podpisując zdjęcia Waldka - “Mój mąż”. Czy doszło do ślubu? Tego nie wiadomo. Magda Gessler ma właśnie przerwę w nagraniach do programów: “Kuchenne rewolucje” oraz “MasterChef”, które trwały kilka tygodni i dlatego postanowiła wykorzystać ją na krótki urlop z ukochanym. Waldemar Kozerawski to znany i ceniony chirurg medycyny estetycznej, który na co dzień mieszka w Toronto. Gwiazda odwiedziła ukochanego w Kanadzie, a zdjęciami z podróży pochwaliła się na Facebooku.   Magda Gessler i Waldemar Kozerawski w Kanadzie:       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));   ❤️ Posted by Magda Gessler on  26 lipca 2015         (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));       Cichy domek nad jeziorem....... Posted by Magda Gessler on  26 lipca 2015         (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3";...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner