Marta Manowska z uczestnikami 2. edycji "Sanatorium miłości"
Instagram

Dramat Gerarda z "Sanatorium miłości"! "Pojawiła się wysoka gorączka  i trudności z oddychaniem"

Marta Manowska z uczestnikami 2. edycji "Sanatorium miłości"
Instagram

Jeden z portali internetowych przekazał dramatyczne informacje dotyczące Gerarda z "Sanatorium miłości"! Okazuje się, że były uczestnik hitowego programu TVP walczy o zdrowie i życie! W sieci pojawiło się zdjęcie chorego mężczyzny, a jego partnerka opowiedziała co się stało.

Czy Gerard ma koronawirusa? Jest komentarz Iwony!

Co się dzieje z Gerardem z "Sanatorium miłości"?

Iwona i Gerard wzięli udział w ostatniej edycji programu "Sanatorium miłości". Para poznała się na planie show i do dziś tworzy szczęśliwy związek. Niestety, teraz okazuje się, że Iwona i Gerard od jakiegoś czasu przeżywaja prawdziwy koszmar. Była uczestnicka "Sanatorium miłości" w rozmowie z portalem pomponik.pl przyznała, że jej partner zachorował i jest w naprawdę złym stanie! Portal opublikował zdjęcia, na których widać chorego Gerarda.

Pojawiła się wysoka gorączka 39,8, 40 stopni i trudności z oddychaniem, pot lejący się strumieniami tak, że trzeba było co pół godziny zmieniać koszulkę. Ja też miałam w tym czasie gorączkę, ale mniejszą i chorowałam tylko dwa dni, a on zupełnie opadł z sił. Pierwsza myśl - koronawirus, ale nawet nie mieliśmy czasu na testy, trzeba było działać - Iwona wyznała w rozmowie z portalem. 

Iwona opowiedziała, że lekarz zbadał Gerarda i stwierdził u niego poważne zmiany w płucach. Teraz była uczestniczka cały czas konsultuje się z córką swojego partnera, która pracuje jako chirurg w Szwajcarii. 

(...) ona jest przekonana, że koronawirus powoduje stany zapalne w żyłach i utrudnia transport tlenu do płuc. Doradziła tacie heparynę w zastrzykach, która rozrzedza krew i antybiotyk, kiedy zorientowaliśmy się, że temperatura nie spada - portal pomponik.pl cytuje Iwonę z "Sanatorium miłości".

Była uczestniczka hitu o poszukujących miłości seniorach nie ukrywa, że robi wszystko, żeby pomóc Gerardowi. Sprowadziła do domu specjalne urządzenia, które pomagają mu w walce o zdrowie.

To dwa koncentratory tlenu, które pracują na zmianę. Pobierają tlen z otoczenia, zasysają go przez wodę destylowaną, filtrują i transportują specjalną rurką do nosa. Jeden wypożyczyliśmy, drugi kupiliśmy w internecie. Gerard jest podłączony do koncentratora całą dobę - zdradziła Iwona. 

Iwona zdradziła również, że Gerard na jeden dzień stracił smak. 

Gerardowi i Iwonie życzymu dużo zdrowia!

Zobacz także: Czy Wojtkowi z "Sanatorium miłości" udało się odnaleźć córkę? Uczestnik hitu TVP zdobył się na wyznanie

Gerard z "Sanatorium miłości" zachorował.

East News

Iwona w rozmowie z mediami opowiedziała o stanie zdrowia swojego partnera.

Iwona i Gerard w "Sanatorium miłości"
Facebook

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13