ONS

George Clooney chciał popełnić samobójstwo!

ONS

Przystojniak, który ma pieniądze, sławę i rzeszę kobiet marzących o randce z nim jeszcze kilka lat temu poważnie myślał nad odebraniem sobie życia. W 2005 roku Clooney uległ poważnej kontuzji kręgosłupa podczas kręcenia filmu "Syriana". W efekcie George trafił do szpitala na kilka miesięcy, gdzie przykuty do łóżka mógł tylko liczyć na wsparcie bliskich.


- Leżałem w szpitalnym łóżku podłączony do kroplówki, niezdolny do wykonania najmniejszego ruchu. Miałem okropne bóle głowy, jak gdybym co chwilę doznawał udaru. Po trzech tygodniach zacząłem myśleć, że nie mogę tak żyć, że muszę ze sobą skończyć. Naprawdę. Zastanawiałem się, jak zrealizować swój plan, żeby nie narobić bałaganu. Rozważałem na przykład opcję odpalenia silnika w zamkniętym garażu. Te bóle głowy nie pozwalały mi normalnie żyć - opowiedział George.


Po wyjściu ze szpitala Clooney zagłuszał ból alkoholem. Później przeszedł skomplikowaną operację, dzięki której może się normalnie poruszać, jednak do dziś od czasu do czasu migreny dają o sobie znać.

 

Więcej na temat George Clooney
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04