GENTLEMAN
MTV

Gentleman gościem specjalnym na MTV EMA PRE-PARTY 2014!

GENTLEMAN
MTV

Gwiazdor reggae i dancehall rozgrzeje publiczność podczas imprezy w warszawskiej Soho Factory, 4 listopada. Tego samego dnia na polskim rynku ukaże się najnowszy krążek artysty, MTV Unplugged.
 
MTV Polska ogłosiło dziś gwiazdę specjalną tegorocznego MTV EMA Pre-Party. Na scenie, obok nominowanych do nagrody dla „Najlepszego Polskiego Artysty”, pojawi się Tilmann Otto, znany jako Gentleman. Podczas występu w Soho Factory, muzyk po raz pierwszy w Polsce wykona utwory z najnowszej płyty, Gentleman MTV Unplugged, która swoją premierę mieć będzie właśnie 4. listopada. Niemiecki artysta, jako pierwszy muzyk reggae w historii wziął udział w tym prestiżowym projekcie MTV. Zapis z 45-minutowego koncertu, podczas którego Gentlemana wspomagały takie gwiazdy, jak Milky Chance, Marlon Roudette czy Shaggy dostępny będzie w formatach CD i DVD.
 
MTV EMA Pre-Party odbędzie się w Polsce po raz drugi. Podczas gali wręczona zostanie statuetka dla „„Najlepszego Polskiego Artysty”. W tym roku o tytuł ten walczą: Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Jamal, Mrozu oraz Artur Rojek. Fani wciąż mogą głosować na swoich faworytów na stronie www.mtvema.com.

Więcej na temat MTV MTV EMA 2014 MTV EMA
Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10