Idealny manikiur? W modnych kolorach, lśniący i przede wszystkim trwały. Zwłaszcza trudno o to ostatnie! Nawet najlepsze lakiery dość szybko ścierają się i matowieją, czasem też odpryskują. Jakoś nie przekonuje mnie moda na "rockowe" pozdzierane paznokcie...

Na szczęście jest już nowość, dzięki której moje dłonie wyglądają świetnie nieco dłużej. Nie, nie mowie o manikiurze hybrydowym - nie lubię, kiedy płytka paznokcia potraja swoja grubość od liczby nałożonych na nią warstw. OPI wprowadziło niedawno na rynek żele GelColor, które są trwale jak hybryda, ale w przeciwieństwie do niej nie pogrubiają paznokci. Mają jeszcze więcej plusów: pod lampą LED-ową schną w jedyne 30 sekund (wiec cały manikiur trwa tyle, co tradycyjny!), nawet przez dwa tygodnie zachowują prawdziwie lustrzany połysk, a na końcu można je zmyć zwykłym zmywaczem z acetonem. Samodzielnie, bez wizyty w salonie!  Są tez bardzo delikatny - nie wiążą się mocno z paznokciem, przepuszczają powietrze i nie niszczą płytki.

 

Zobacz także: jak wybrać lampę LED do paznokci

I na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość: kolekcja kolorów to aż 30 odcieni, a będzie więcej. Moj ulubiony to Cajun Schrimp:).

 

 


polecam,
Ewa

 

 

Więcej na temat flesz trend OPI