Anna Dereszowska w Bukowinie Tatrzańskiej Agnieszka Woźniak-Starak w Tatrach Kinga Rusin na Mazurach Kinga Rusin na Mazurach
Instagram
1/10
Instagram

Mogłoby się wydawać, że gwiazdy najbardziej lubią odpoczywać w ciepłych, egzotycznych krajach, tymczasem polskie celebrytki kochają odpoczywać w naszym kraju. Wszystkie mają swoje ulubione miejsca. Jesteście ciekawi gdzie najchętniej jeżdżą na weekend Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin, Hanna Lis i Anna Dereszowska? Zobaczcie naszą galerię!

2/10
Anna Dereszowska w Bukowinie Tatrzańskiej
Instagram, Anna Dereszowska

Anna Dereszowska uwielbia jeździć do Bukowiny Tatrzańskiej! Jeżeli tylko ma chwilę wolnego czasu zabiera tam swoją rodzinę nw weekend. Chcesz sprawdzić dlaczego? Wybierz się do Bukowiny Tatrzańskiej! Polecamy wyjątkowy hotel!

3/10
Agnieszka Woźniak-Starak w Tatrach
Instagram, Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pokochała polskie Tatry. Razem ze swoim mężem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem chętnie jeździ do Zakopanego i spędza czas aktywnie, chodząc po górach. Chcesz spędzić aktywny weekend w górach? Zatrzymaj się w hotelu z Zakopanym i ruszaj na górską wycieczkę!

4/10
Kinga Rusin na Mazurach
Instagram, Kinga Rusin

Kinga Rusin uwielbia Mazury! Chetnie spędza tam wszystkie wolne weekendy. Często zatrzymuje się w Gałkowie, gdzie stadnine koni ma jej przyjaciółka Karolina Ferenstein - Kraśko. Chcesz sprawdzić, co Kindze zachwyca w tym regionie Polski? Pojedź na weekend do Pałacu Myślęta!

5/10
Kinga Rusin na Mazurach
Instagram, Kinga Rusin

Kinga Rusin na Mazurach najchętniej jeździ konno. Jeżeli również jesteś miłośniczką tego sportu, albo chciałabyś po prostu przejechać się dyliżansem, koniecznie odwiedź hotel w Mrągowie. To będzie niezapomniany weekend!

6/10
Hanna Lis z córką na Mazurach
Instagram, Hanna Lis

Hanna Lis również chętnie jeździ na Mazury. Spędza tam czas z córkami i z przyjaciółmi. Jeżeli marzysz o weekendowym wypadzie z rodziną lub znajomymi, koniecznie sprawdź ofertę hotelu znajdującego się tuż nad jeziorem Tajty. Jesienią jest tam naprawdę pięknie!

7/10
Aneta Zając we Wrocławiu
Instagram, Aneta Zając

Aneta Zając spędza we Wrocławiu bardzo dużo czasu - to właśnie tam krecone sa odcinki serialu "Pierwsza miłość". Ale aktorka zajmuje się w tym pięknym mieście nie tylko pracą. Chętnie spędza w nim czas ze znajomymi. Jeżeli jeszcze nie znasz atrakcji Wrocławia, koniecznie musisz się tam wybrać! To jedno z najwspanialszych polskich miast. W tym hotelu odpoczniesz po całodziennym zwiedzaniu!

8/10
Alcija Bachleda-Curuś z synem w Krakowie
Instagram, Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś w Krakowie czuje się jak u siebie w domu. Nic dziwnego, w końcu mieszkała w tym pięknym mieście przez całe dzieciństwo. Teraz, gdy odwiedza Kraków ze swoim synem Henrym, zawsze pokazuje mu swoje ulubione miejsca w Krakowie. Chcesz odwiedzić to piękne miasto? Spędź noc w hotelu w zabytkowej dzielnicy Krakowa – na Kazimierzu! 

9/10
Renata Kaczoruk w Trójmieście
Instagram, Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk spędza w Trójmieście cztery dni w tygodniu. Jej partner, Kuba Wojewódzki, ma swój własny apartament w gdyni. Jeżeli kochasz Trójmiasto, ale nie masz tam swojego apartamentu, znaleźliśmy dla ciebie inne oferty - hotel w Gdańsku jest idealny dla rodzin z dziećmi, a hotel w Sopocie dla pary marzącej o romantycznym weekendzie we dwoje.

10/10
Agnieszka Kaczorowska w Międzyzdrojach
Instagram, Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska najchętniej odpoczywa nad polskim morzem. Lubi Krynicę Morską, Trójmiasto i... Międzyzdroje. Jeżeli chcesz wybrać się nad morze i spacerować po pięknych i pustych plażach, polecamy nocleg w położonym tuz obok mola hotelu. Ciesz się morzem bez tłumów!

Więcej na temat wakacje gwiazd