Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Zbigniew Wodecki był gotowy na śmierć
Newsy

Zbigniew Wodecki był gotowy na śmierć... "Staram się zabezpieczyć rodzinę i pozałatwiać wszystko..."

Gdzie zostanie pochowany?

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja w Warszawie. 5 maja miał operacją wszczepienia bypass-ów, następnie 8 maja doznał rozległego udaru mózgu. Artysta miał 67 lat. Okazuje się, że wielki artysta był gotowy na swoją śmierć. Już jakiś czas temu w wywiadzie dla "Twojego Stylu" mówił o tym, że wykupił sobie grób na Cmentarzu Rakowieckim w Krakowie, aby odciążyć rodzinę.

 

Zobacz: Jacek Cygan zdradza, że tuż przed operacją Wodecki pisał z nim piosenkę. "Zbyszku, przecież jest tekst gotowy..."

Ziółko jako Wodecki zachwycił wszystkich! Jak na ten występ zareagowała córka artysty? "Nie wiedziała co z tym zrobić"

Zbigniew Wodecki zostanie pochowany w Krakowie

Zbigniew Wodecki zostanie pochowany w Krakowie. Artysta spocznie w Alei Zasłużonych Cmentarza Rakowickiego. Msza żałobna odbędzie się w kościele św. Piotra i Pawła. Wodecki jakiś czas temu zdradził, że ma już wykupione miejsce na cmentarzu:


Staram się zabezpieczyć rodzinę i pozałatwiać wszystko, żeby nie zostawić ich z kłopotem. Bo co potem dzieci ze mną zrobią? Przecież trzeba będzie gdzieś zakopać. No to jest gdzie. Na cmentarzu Rakowickim mam kwaterę, udało mi się wykupić, choć cmentarz już zamknięty. Rodzice tam moi leżą. Dzieci i wnuki nie będą musiały jeździć pod Kraków, żeby świeczkę zapalić - mówił.

 

Zobacz: Kochaliśmy go za poczucie humoru! Anegdoty, żarty i historie z życia Wodeckiego - poznaj je!

Wodecki w wieku 25 lat przeżył nagłą śmierć swojej matki. To doświadczenie mocno na niego wpłynęło:

Miała 52 lata, gdy umarła. Pojechała na pierwsze w swoim życiu wakacje do Rumunii i tam zrobił jej się skrzep. Na szczęście dzień przed śmiercią usłyszała w Rumunii komunikat w radiu, że wygrałem w międzynarodowym festiwalu Schlagerfestival w Rostocku. Myślę, że odeszła spełniona: zarobię na rodzinę, którą wcześnie założyłem. Miałem 25 lat i trójkę dzieci  - wspominał Wodecki.

 

Będzie go nam strasznie brakować...

Zobacz także: Odszedł Zbigniew Wodecki. Przypominamy jego pełen humoru wywiad – takim go zapamiętamy

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja. 

Zbigniew Wodecki nie żyje
Eastnews

Pogrzeb artysty odbędzie się w Krakowie. 

Zbigniew Wodecki
East News

Zbigniew Wodecki z trąbką
Newsy
Zbigniew Wodecki w młodości! Jak wyglądał wybitny muzyk w dzieciństwie? Mamy ZDJĘCIA
Zbigniew Wodecki w młodości! Jak wyglądał wybitny muzyk w dzieciństwie? Mamy ZDJĘCIA
Zbigniew Wodecki nie żyje
EastNews
Newsy
Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego "Zgodnie z wolą najbliższych spocznie w grobie rodzinnym"
Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego "Zgodnie z wolą najbliższych spocznie w grobie rodzinnym"

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się we wtorek, 30 maja, w Krakowie. Polska Agencja Prasowa informuje, że ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 14:00 na Cmentarzu Rakowickim. Wcześniej zostanie odprawiona msza w kościele św. Piotra i Pawła. Biuro prasowe Urzędu Miasta Krakowa potwierdziło, że Zbigniew Wodecki spocznie w grobie rodzinnym.    Zobacz także:  "Wszystko we mnie krzyczy, wrzeszczy, płacze…" - gwiazdy żegnają Zbigniewa Wodeckiego!   Ostatnie pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego Według doniesień "Wyborczej" władze Krakowa zaproponowały rodzinie Zbigniewa Wodeckiego , aby artysta został pochowany w Alei Zasłużonych. Rodzina legendy polskiej muzyki zdecydowała jednak, że Zbigniew Wodecki spocznie w rodzinnym grobowcu. Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się w przyszły wtorek, 30 maja, na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Artysta zgodnie z wolą najbliższych spocznie w grobie rodzinnym  - poinformowało biuro prasowe Urzędu Miasta.  Zbigniew Wodecki zmarł w poniedziałek, 22 maja, w jednym z warszawskich szpitali.  W piątek 5 maja Zbigniew Wodecki przeszedł w Warszawie operację bypass-ów. Jeszcze w niedzielę czuł się dobrze i rozmawiał z bliskimi. Niespodziewanie 8 maja nad ranem doznał rozległego udaru mózgu. Mimo niezwykłej woli życia i starań lekarzy udar dokonał nieodwracalnych obrażeń. Odszedł od nas w dniu 22. maja w jednym z warszawskich szpitali. Żona i dzieci byli przy nim. Zostanie pochowany w ukochanym Krakowie- pojawiła się wówczas informacja na stronie artysty. Zobacz także:  Zbigniew Wodecki był gotowy na śmierć... "Staram się zabezpieczyć rodzinę i pozałatwiać wszystko..."   Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się 30 maja w Krakowie.   Artysta zostanie pochowany w rodzinnym grobowcu.

Zbigniew Wodecki nie żyje
Eastnews
Newsy
Zbigniew Wodecki nie żyje! Miał 67 lat. "Żona i dzieci byli przy nim"
Zobacz oświadczenie, które pojawiło się na stronie artysty.

Zbigniew Wodecki nie żyje! Taka informacja pojawiła się na profilu Andrzeja Piasecznego. Artysta miał 67 lat. Na jego oficjalnej stronie pojawiło się potwierdzenie tej informacji: W piątek 5 maja Zbigniew Wodecki przeszedł w Warszawie operację bypass-ów. Jeszcze w niedzielę czuł się dobrze i rozmawiał z bliskimi. Niespodziewanie 8 maja nad ranem doznał rozległego udaru mózgu. Mimo niezwykłej woli życia i staraniom lekarzy udar dokonał nieodwracalnych obrażeń. Odszedł od nas w dniu 22. maja w jednym z Warszawskich szpitali. Żona i dzieci byli przy nim. Zostanie pochowany w ukochanym Krakowie. Zobacz:  Jeden z ostatnich wywiadów Wodeckiego. Już rok temu planował zakończenie kariery... Zbigniew Wodecki nie żyje!  Wodecki jakiś czas temu trafił do szpitala,  gdzie miał zabieg operację bypass-ów, a potem doznał groźnego udaru mózgu. Po kilkunastu dniach z ostał wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Zmarł 22 maja. Do końca czuwali przy nim żona, Krystyna oraz dzieci - Joanna, Katarzyna, Paweł.  Muzyk zostanie pochowany w Krakowie. POGRZEB ZBIGNIEWA WODECKIEGO Zobacz także:  Kochany przez fanów i gwiazdy... Tak zapamiętamy Zbigniewa Wodeckiego! "Wszystko we mnie krzyczy, wrzeszczy, płacze…" - gwiazdy żegnają Zbigniewa Wodeckiego! Czy pamiętasz największe hity Zbigniewa Wodeckiego? To nie tylko "Pszczółka Maja" czy "Chałupy Welcome" Głosuj na swoją ulubioną piosenkę! Zbigniew Wodecki nie żyje: "Mimo niezwykłej woli życia i staraniom lekarzy udar dokonał..." Byli ze sobą 46 lat... Wzruszająca historia miłości Zbigniewa i Krystyny Wodeckich Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego? Zbigniew Wodecki nie żyje. Niecały rok temu mówił: "Dopóki stoję, będę robił karierę!" Piękny WYWIAD Zbigniew Wodecki nie żyje. ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner