Jerzy Owsiak w czarnej koszulce z napisem
East News
Newsy

Gdzie odbędzie się 28. finał WOŚP? Tym razem nie na placu Defilad w Warszawie! Jerzy Owsiak podał nową lokalizację

Gdzie odbędzie się 28. finał WOŚP? Tym razem nie na placu Defilad w Warszawie! Jerzy Owsiak podał nową lokalizację

Warszawski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już od kilku lat był organizowany na placu Defilad , tuż obok Pałacu Kultury i Nauki. Teraz okazuje się, że 28. finał akcji odbędzie się w zupełnie innym miejscu, a właściwie w dwóch miejscach! Jerzy Owsiak opublikował w sieci nagranie, w którym zdradził, że wielka impreza odbędzie się na placu Teatralnym i placu Bankowym- na placu Bankowym zostanie rozstawiona scena, na której będą koncertować gwiazdy, a na placu Teatralnym będzie studio telewizyjne. Dlaczego władze Fundacji WOŚP muszą przenieść finał w inne miejsce?

Jurek Owsiak zdradził, skąd wziął się pomysł na zbiórkę dla dzieci! Tak narodził się WOŚP!

Kiedy odbędzie się 28. finał WOŚP?

Jak informuje portal wirtulanemedia.pl wielki finał WOŚP w Warszawie odbędzie się na placu Teatralnym i placu Bankowym ponieważ w dotychczasowym miejscu w którym były organizowane imprezy trwa budowa Muzeum Sztuki Nowoczesnej. 

Od kilku tygodni intensywnie pracujemy z przedstawicielami Miasta Warszawa oraz Dyrekcją Teatru Wielkiego Opery Narodowej nad przygotowaniem finału w nowych miejscach. To dla nas ogromne wyzwanie, które także daje nam możliwość zaplanowania wszystkiego od nowa, poszukania nowych pomysłów i sposobów na to, by nasze styczniowe granie w Warszawie było jeszcze bardziej atrakcyjne- portal cytuje Jerzego Owsiaka. 

Fundacja WOŚP poinformowała już, że 28. finał odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020 roku. Wiadomo również, na co tym razem będą zbierane pieniądze. 

12 stycznia 2020 roku będziemy zbierali pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Skupiamy się na chirurgii ogólnej, kardiochirurgii, neurochirurgii, gramy na wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, zakładów diagnostyki obrazowe- TVN 24 cytuje Jerzego Owsiaka. 

Przypominamy, że podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać 175 938 717,56 złotych! Niestety, to właśnie podczas ostatniego finału doszło do zabójstwa prezydenta Gdańska. Po śmierci Pawła Adamowicza Jerzy Owsiak ogłosił, że nie będzie dłużej szefem WOŚP. Wiele gwiazd prosiło go wówczas, żeby zmienił swoją decyzję. Poruszające słowa wygłosiła również żona Pawła Adamowicza, która powiedziała wprost, że jej mąż z pewnością chciałby, żeby Jerzy Owsiak dalej był prezesem WOŚP. Jak już wiemy, Jerzy Owsiak podjął decyzję, że będzie dalej grał z Orkiestrą!  

Weźmiecie udział w 28. finale WOŚP? My z pewnością! 

Zobacz także: "Nie zostawiaj nas", "Wyleczyłeś moje dzieci" - gwiazdy murem za Owsiakiem! Zobacz emocjonalne wpisy gwiazd!

Jerzy Owsiak poinformował, gdzie odbędzie się 28. finał WOŚP.

 

 

28. finał WOŚP odbędzie się już 12 stycznia 2020 roku.

Jurek Owsiak początki WOŚP

 

Agnieszka Woźniak-Starak
East News
Newsy
Nobel dla Owsiaka? Co na to Agnieszka Woźniak-Starak?
Nobel dla Owsiaka? Co na to Agnieszka Woźniak-Starak?

  Ostatnie tygodnie pokazały, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z Jerzym Owsiakiem na czele jest niezwykle ważna dla większości Polaków, wśród których nie zabrakło wielu gwiazd, angażujących się w akcję #MuremZaOwsiakiem. Dzięki ogromnemu wsparciu Jerzy Owsiak po złożeniu rezygnacji z funkcji prezesa WOŚP powrócił na swoje stanowisko, a teraz będzie miał szansę powalczyć o Pokojową Nagrodę Nobla, do której został nominowany. Wiemy już, że Kinga Rusin uważa, że nagrody Nobla powinny trafiać do osób działających bardziej globalnie , a co o tym sądzi Agnieszka Woźniak-Starak ? Spytaliśmy ją! Zobaczcie materiał wideo.    Zobacz:  "Ta osoba niszczyła życie mojej rodziny przez trzy lata". Agnieszka Woźniak-Starak już wie, kto jest jej prześladowcą!   Przeczytaj też:  Agnieszka Woźniak-Starak zdradza kulisy nowego "Big Brothera". Nowy dom uczestników skrywa sporo tajemnic!   Agnieszka Woźniak-Starak jest za przyznaniem nagrody Nobla dla Owsiaka? Zobaczcie wideo! Jerzy Owsiak został nominowany do nagrody Nobla

Jurek Owsiak rezygnuje z funkcji prezesa WOŚP
Newsy
Poruszające słowa Owsiaka dzień po rezygnacji: "Jestem w rozsypce"!
Poruszające słowa Owsiaka dzień po rezygnacji: "Jestem w rozsypce"!

  Jurek Owsiak po informacji o śmierci Pawła Adamowicza zdecydował się złożyć rezygnację z prowadzenia fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . Dzień później reporterka TVN24 zapytała go ponownie o tę decyzję. Zdania jednak nie zmienia... Jak przyznał sam, jest w rozsypce! Zobaczcie, co jeszcze powiedział o obecnej sytuacji w Polsce... Zobacz:  Po śmierci Pawła Adamowicza Jurek Owsiak rezygnuje z szefowania Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy Po konferencji prasowej, na której ogłosił swoją rezygnację z prezesa fundacji, Jerzy Owsiak mówił o tym jak bardzo poruszony jest tym, co się stało podczas finału WOŚP w Gdańsku. Jak dodał dzień później przed kamerą TVN24, choć nie miał na to żadnego wpływu, czuje się za to odpowiedzialny.  Niech się naród obudzi. Jesteśmy w takim złym stanie, my, Polacy, w takim niedobrym położeniu, tak bardzo się nie lubimy. (...) Uważam, że stała się rzecz okrutna, zła przy organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biorę na siebie odpowiedzialność za to - powiedział Owsiak TVN24.pl Wyjaśnił, że nie jest już szefem fundacji i nie będzie podejmował żadnych decyzji. Jak podaje TVN24.pl Owsiak przyznał, że tragiczna śmierci Pawła Adamowicza , który został zamordowany na scenie WOŚP podczas finału "dotknęła go nieprawdopodobnie": Jestem w rozsypce także i ja - oświadczył Jerzy Owsiak. W Internecie powstała akcja #MuremZaOwsiakiem, w której mnóstwo fanów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gwiazd, a nawet polityków namawia założyciela fundacji, by się nie poddawał. Niektórzy mają nadzieję, że Owsiak zmieni decyzję i wróci na swoje stanowisko.    Owsiak złożył rezygnację. Zachował się jak polityk, który poczuwa się do odpowiedz. za swój resort,choć sam nie zawinił. Gdy minister tak uczyni (jakże rzadko!)-premier,jego...

East News
Newsy
TVN czy TVP? Która stacja pokaże transmisję z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?
TVN czy TVP? Która stacja pokaże transmisję z finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

  Już 13 stycznia 2019 roku odbędzie się kolejny, 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ! Tym razem fundacja założona przez Jerzego Owsiaka będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, 27. finał WOŚP będzie transmitowany przez Grupę TVN. Oficjalny start akcji rozpocznie się na głównej antenie TVN, o godzinie 8:00 w "Dzień dobry TVN". Stacja będzie pokazywać transmisję ze studia WOŚP w godzinach: 12.30, 13.55, 16.20, 18.45, 19:45 (transmisja "Światełka do nieba") i 22:35.    Gdzie jeszcze zobaczymy transmisję z 27. finału WOŚP? Transmisję z wielkiego finału WOŚP zobaczymy również na antenie TTV i TVN24. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl bezpłatną relację z wydarzenia będziemy również mogli zobaczyć na player.pl. Grupa TVN będzie pokazywać transmisję z jedenastu miast Polski.  Gramy oczywiście po to, żeby zebrać jak najwięcej środków dla polskich szpitali, ale najważniejsze, że tego dnia będziemy wszyscy razem, zagramy ramię w ramię ponad wszelkimi podziałami i pokażemy światu, że Polki i Polacy na całym świecie cały czas potrafią zakręcić pozytywnymi emocjami! - w rozmowie z portalem wirtualnemedia przyznał Jerzy Owsiak.  Centrum finału WOŚP zostanie zorganizowane na Placu Defilad w Warszawie. Podczas koncertu wystąpią takie gwiazdy jak: Margaret, Krzysztof Zalewski, Tabu, Dr Misio i Nocny Kochanek.    Czy tym razem WOŚP znów zbierze rekordową sumę? Przypominamy, że podczas 26. finału zebrano 126 373 804, 33 zł.    Zobacz także:  Polonez Filipa Chajzera został wylicytowany na WOŚP za zawrotną sumę. Kupił go polski milioner! „Typowy polski Seba właśnie odebrał kulczyki”   27. finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia. TVN pokaże wielki finał.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner