Jerzy Owsiak w czarnej koszulce z napisem
East News

Gdzie odbędzie się 28. finał WOŚP? Tym razem nie na placu Defilad w Warszawie! Jerzy Owsiak podał nową lokalizację

Jerzy Owsiak w czarnej koszulce z napisem
East News

Warszawski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już od kilku lat był organizowany na placu Defilad , tuż obok Pałacu Kultury i Nauki. Teraz okazuje się, że 28. finał akcji odbędzie się w zupełnie innym miejscu, a właściwie w dwóch miejscach! Jerzy Owsiak opublikował w sieci nagranie, w którym zdradził, że wielka impreza odbędzie się na placu Teatralnym i placu Bankowym- na placu Bankowym zostanie rozstawiona scena, na której będą koncertować gwiazdy, a na placu Teatralnym będzie studio telewizyjne. Dlaczego władze Fundacji WOŚP muszą przenieść finał w inne miejsce?

Kiedy odbędzie się 28. finał WOŚP?

Jak informuje portal wirtulanemedia.pl wielki finał WOŚP w Warszawie odbędzie się na placu Teatralnym i placu Bankowym ponieważ w dotychczasowym miejscu w którym były organizowane imprezy trwa budowa Muzeum Sztuki Nowoczesnej. 

Od kilku tygodni intensywnie pracujemy z przedstawicielami Miasta Warszawa oraz Dyrekcją Teatru Wielkiego Opery Narodowej nad przygotowaniem finału w nowych miejscach. To dla nas ogromne wyzwanie, które także daje nam możliwość zaplanowania wszystkiego od nowa, poszukania nowych pomysłów i sposobów na to, by nasze styczniowe granie w Warszawie było jeszcze bardziej atrakcyjne- portal cytuje Jerzego Owsiaka. 

Fundacja WOŚP poinformowała już, że 28. finał odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020 roku. Wiadomo również, na co tym razem będą zbierane pieniądze. 

12 stycznia 2020 roku będziemy zbierali pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Skupiamy się na chirurgii ogólnej, kardiochirurgii, neurochirurgii, gramy na wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, zakładów diagnostyki obrazowe- TVN 24 cytuje Jerzego Owsiaka. 

Przypominamy, że podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać 175 938 717,56 złotych! Niestety, to właśnie podczas ostatniego finału doszło do zabójstwa prezydenta Gdańska. Po śmierci Pawła Adamowicza Jerzy Owsiak ogłosił, że nie będzie dłużej szefem WOŚP. Wiele gwiazd prosiło go wówczas, żeby zmienił swoją decyzję. Poruszające słowa wygłosiła również żona Pawła Adamowicza, która powiedziała wprost, że jej mąż z pewnością chciałby, żeby Jerzy Owsiak dalej był prezesem WOŚP. Jak już wiemy, Jerzy Owsiak podjął decyzję, że będzie dalej grał z Orkiestrą!  

Weźmiecie udział w 28. finale WOŚP? My z pewnością! 

Zobacz także: "Nie zostawiaj nas", "Wyleczyłeś moje dzieci" - gwiazdy murem za Owsiakiem! Zobacz emocjonalne wpisy gwiazd!

Jerzy Owsiak poinformował, gdzie odbędzie się 28. finał WOŚP.

 

 

28. finał WOŚP odbędzie się już 12 stycznia 2020 roku.

Jurek Owsiak początki WOŚP

 

Więcej na temat WOŚP Jurek Owsiak
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48