Gatta jesień 2013

Gatta w sezonie jesień-zima 2013/14 stawia na całkowite sprzeczności

Gatta jesień 2013

Gatta w sezonie jesienno-zimowym 2013/14 mawiązuje do stylistyki bogatego baroku, a jednocześnie wybiera technologię, która rządzi współczesną modą. Klasycznej elegancji przeciwstawia freestyle. To 4, zupełnie różne tendencje. My już teraz wiemy co znajdziecie w sklepach Gatta jesienią!

1. Bogactwo baroku
Gatta, nie stroni w swojej kolekcji od przepychu i bogactwa. Zaskakuje wielością form, kolorów, tkanin oraz tekstur. Proponuje także efektowne dodatki, które zwracają uwagę. Gatta stawia też na koronki, eleganckie, drobne wzory, przywodzące na myśl misterne, barokowe sztukaterie, welur, mohery i angory.

2. Szlachetna elegancja w brytyjskim wydaniu
W kolekcji pojawiają się więc modele inspirowane angielską tradycją, jednak z powiewem świeżości i nowoczesnym sznytem. Jeśli Anglia to przede wszystkim tweed. A do tego pojawiają się ciepłe odcienie: brązy, beże, ale też nowoczesna, mocna czerwień, purpurowa magenta oraz stonowana ochra.

3. Freestyle, czyli zabawa modą
To gra kolorów, form i fasonów. Stąd w kolekcji Gatta czerń pojawia się w błyszczącym, skórzanym wydaniu, zestawiona z kontrastowymi barwami, jak szmaragd. Również klasycznej szarości towarzyszą pastele, czyli róż, błękit, brzoskwinia, które przywodzą na myśl słodkości i kandyzowane owoce.

4. I smart i fashion
Moda nie może być już tylko estetyczna, musi być także inteligenta. Coraz częściej ubrania wyróżniają się innowacyjnością i technologią. Stąd również w materiałach dominują szlachetne mieszanki, wyrafinowane wełny, miękkie wiskozy z dodatkiem wełny. Zaskakuje tkanina i faktura, forma pozostaje jednak prosta i minimalistyczna.

Zobaczcie więcej zdjęć jesiennej kolekcji Gatta:

Więcej na temat kolekcje Gatta moda
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01