ONS

Tydzień temu w Warszawie odbywały się targi mody połączone z pokazami Warsaw Fashion Weekend. Zobacz: Celebryci na Warsaw Fashion Week. Teraz na chwilę polską stolicą mody została Łódź, w której właśnie zorganizowano Fashion Week. Z tej okazji nie mogło zabraknąć największych pasjonatek mody, głównie pochodzących właśnie z Łodzi.

Wśród marek prezentujące swoje kolekcje można było zobaczyć kreacje z metką Orsay. Było energetycznie i kolorowo, a w powietrze poleciały bańki mydlane. Kolekcja Orsay na sezon jesienno-zimowy to przede wszystkim geometryczne druki i zabawa fakturami w chanelowskim stylu. W kolorystyce dominowało połączenie żółtego z czernią, oranż, brąz i czerń w zestawieniu z bielą, a także turkus i róż. Nie zabrakło modnych plis i asymetrycznych sukienek z dłuższym tyłem, romantycznych sukienek i futrzanych toreb.

Co ciekawe, w pokazie udział wzięła znana pogodynka Dorota Gardias, która wyszła na wybieg na zakończenie pokazu. Zebrała gromkie brawa i chyba nikt nie spodziewał się, że tak sprawnie poradzi sobie w roli modelki. Pokaz z jej udziałem oglądały m.in. Karolina Malinowska z Olivierem Janiakiem, Robert Kupisz i Magda Steczkowska.

Kto jeszcze wpadł na Fashion Week? Zobaczcie naszą galerię: