Lato to okres, kiedy mamy dużo energii, a także moment, w którym poszukujemy nowych egzotycznych smaków i źródeł orzeźwienia. Całe szczęście pogoda nam wreszcie dopisuje. Wysokie temperatury sprawiają, że letnie wieczory stają się idealną porą na wspólne spędzanie czasu. Zastanawiasz się jednak, jak w niebanalny sposób przyjąć swoich gości?

Odpowiedź jest bardzo prosta: Garden Party!

wedel-garden-party
Adobe Stock

Od czego zacząć przygotowania?

Inspiracji znajdziesz bardzo dużo, jednak królową tego typu imprez jest zdecydowanie Kylie Jenner. Jej propozycje są zawsze trendy! Dopasowana kolorystyka dekoracji, przepyszne koktajle, przystawki i niezapomniane kreacje, to czysta definicja Kylie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

22 🌻💗✨✨

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Nie martw się! Ty również w bardzo prosty sposób możesz stworzyć niezapomniany wieczór, na miarę znanej celebrytki! Wystarczy tylko, że przygotujesz poduchy, lampiony, urocze dekoracje i przepyszne przekąski.

Jakie przekąski sprawdzą się na naszym Garden Party?

Nasza redaktorka, wyruszyła na poszukiwania idealnych słodkich przekąsek! Monika Maszkiewicz wybrała Ptasie Mleczko® o smaku Pina Colada! To limitowane letnie pianki od  marki Wedel. Ich smak to idealnie wyważone połączenie soczystego ananasa z kremowym kokosem, który tworzy słodką, a jednocześnie orzeźwiającą propozycję.

W najnowszym wariancie smakowym nie brakuje również czekoladowego akcentu. Pianki Ptasie Mleczko® o smaku Pina Colada oblane zostały oryginalną, wedlowską, białą czekoladą.

wedel-ptasie-mleczko
Mat.prasowe

Dzięki nowej szacie graficznej, która została zaprojektowana przez młodą polską ilustratorkę - Adę Buchholc, opakowanie może stać się częścią tropikalnej dekoracji stołu! Wakacyjny klimat gwarantowany!

Pianki Ptasie Mleczko
materiały autorskie

Przepisy na pyszne przekąski z pianek Ptasie Mleczko® znajdziesz w naszym wideo!

Materiał powstał z udziałem marki E.Wedel

 

Więcej na temat przekąski i dodatki