Nie będzie gali Viva! Comet 2013

To koniec! Nie będzie gali Viva Comet

Nie będzie gali Viva! Comet 2013

Muzyczna gala Viva Coment była prawdziwą ucztą dla wszystkich miłośników muzyki pop. Impreza była doskonałym podsumowaniem tego, co w ostatnich miesiącach działo się na rynku muzycznym. Fani głosami mogli uhonorować swoich ulubionych wykonawców, natomiast artyści na scenie w ramach podziękowań odwdzięczali się spektakularnymi występami, jak np. rok temu Marina. Przypomnijmy: Marina powaliła na kolana

Mamy jednak złą wiadomość dla wszystkich, którzy liczyli w tym roku na kolejne wielkie muzyczne widowisko. Jako podają Wirtualnemedia.pl, kanał Viva Polska w tym roku zrezygnował z plebiscytu.

- Nie udało nam się znaleźć partnerów, którzy wsparliby nas przy organizacji tej imprezy. Absolutnie nie wykluczamy, że gale Viva Comet odbyć się mogą w kolejnych latach - powiedziała Marta Hopfer, PR manager stacji.


Do tej pory odbyło się 5 polskich edycji gali Viva Comet. Najwięcej statuetek w historii plebiscytu zdobyła Doda. Wokalistka może pochwalić się aż 12 nagrodami, a tuż za nią Ewa Farna - 9 okrągłych statuetek.

Podjęcie decyzji o zawieszeniu na ten rok imprezy z pewnością zasmuci wielu artystów. Ewa Farna, Jula, Honey czy zespół Weekend mieliby dużą szansę na triumf. Ponadto, gwiazdy mniejszego formatu, jak i spora grupka celebrytów straciła okazję do lansu. A już czekaliśmy na nową stylizację Iwony Węgrowskiej. Zobacz: Iwona waży tylko 54 kilogramy

Ewa Farna i Edyta Herbuś na gali Viva Comet

 

Więcej na temat Doda Viva! Ewa Farna
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44