Flesz Fashion Night

Gala Flesz Fashion Night

Flesz Fashion Night

3 września w Muzeum Narodowym w Warszawie odbędzie się wielka modowa gala Flesz Fashion Night. Tematem przewodnim wieczoru jest Avant GardeN. Podczas wieczoru 10 najlepszych polskich projektantów mody zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje na nadchodzący sezon. Designerzy zaproszeni do udziału: Zień, Paprocki&Brzozowski, Jemioł, Bohoboco, Rosati, Klimas, Przybylski, Łapińska, Baczyńska i LaMania. Oprawę muzyczna wieczoru przygotowała Rebeka.

Dodatkową atrakcją wieczoru będzie obecność wyżej wymienionych projektantów wraz z ich muzami, które na gali zaprezentują się w specjalnie na ten wieczór przygotowanych kreacjach haute couture. Flesz Fashion Night to kolejna odsłona projektu modowego, dającego szansę obejrzenia na jednym wybiegu dokonań topowych polskich projektantów mody. Impreza powiązana jest z ukazaniem się na runku nowego, specjalnego wydania dwutygodnika Flesz, w którym prezentujemy przegląd trendów z polskich i światowych wybiegów, najlepsi eksperci polecają w co warto ubrać się w tym sezonie oraz doradzają jakie ubrania najlepiej sprawdzą się dla każdej kobiety.

Tylko w tym numerze wyjątkowa sesja zdjęciowa: polscy projektanci i ich muzy, w której wzięły udział: Magda Mielcarz, Weronika Rosati, Edyta Olszówka, Paulina Krupińska, Agnieszka Szulim, Aneta Kręglicka i Kamila Szczawińska. Galę modową Flesz Fashion Night można będzie obejrzeć na żywo w internecie, 23 września od godziny 20.30 na stronie www.fleszstyle.pl/flesz_fashion_night

Zaczynamy od relacji z czerwonego dywanu. Beata Sadowska m.in. opowie nam w co ubrały się rodzime ikony stylu oraz zapyta projektantów o ich inspiracje przy tworzeniu kolekcji. Następnie przeniesiemy się do wnętrza muzeum, w którym odbędzie się wielki pokaz mody i koncert Rebeki.

Flesz Fashion Night

Więcej na temat Flesz Fashion Night
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17