Gwiazdy na 15-leciu firmy BTL
Mat. prasowe
1/20
Gwiazdy na 15-leciu firmy BTL
Mat. prasowe

 

Morze gwiazd, przepyszny tort oraz prestiżowe nagrody - tak wyglądała uroczysta gala i zarazem 15-lecie BTL Aesthetics w Polsce - lidera na rynku dystrybucji sprzętu medycznego i kosmetycznego znanej oraz tak cenionej u nas firmy.

 

Dlaczego BTL jest najlepsze? Od 25 lat na świecie, a od 15 lat w Polsce marka BTL wyznacza trendy na rynku wprowadzając najnowsze technologie. Podczas gali Sławomir Sobusiak, dyrektor zarządzający BTL Polska,  zaprezentował laser Fotona Star Walker.

 

Ultrawydajny system laserowy Pico-Nano-KTP do zastosowania w medycynie oraz medycynie estetycznej. Może on służyć zarówno do usuwania tatuaży, redukcji przebarwień, jak i zmian naczyniowych (...) Myślę, że będzie to urządzenie, które zrewolucjonizuje rynek medycyny estetycznej w Polsce – powiedział Sławomir Sobusiak.

 

Wielki tort z logo BTL, obecność wielu gwiazd, które między innymi wręczały statuetki "Marka z misją" dla wyróżnionych przez BTL firm, to tylko niektóre atrakcje, które miały miejsce na tej wyjątkowej gali.

15-lecie firmy BTL w Polsce świętowały min.: Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Olga Bończyk, Aleksandra Gintrowska, Marta Kuligowska, Beata Sadowska, Lidia Kalita, Olga Borys, Monika Zamachowska, Lidia Popiel, Olga Ciejek, Hanna Bakuła, Magda Modra i Kacper Krupski.

Uroczystość odbyła się 28 września w Pałacu Sobańskich.

Co się działo na 15-leciu firmy BTL? Zobaczcie na zdjęciach w naszej galerii. 

2/20
Sławomir Sobusiak na 15 leciu firmy BTL
Mat. prasowe

Sławomir Sobusiak pokroił tort na 15-lecie firmy BTL w Polsce.

Firma BTL Polska Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność  w roku 2002 i jest oficjalnym przedstawicielem firmy BTL  Industries Limited w Polsce. BTL Polska zajmuje się nie tylko sprzedażą aparatury medycznej, ale również wsparciem, pomocą i opieką nad nowymi, jak również stałymi użytkownikami aparatury. BTL Polska oferuje pełną gamę usług dodatkowych, takich jak: pomoc techniczna i serwisowa, doradztwo, szkolenia i seminaria, bezpłatne próbne użytkowanie aparatów, rabaty dla stałych klientów, system finansowania zakupu (leasing, raty), wsparcie w uzyskaniu dofinansowania.

3/20
Gala 15-lecia BTL w Polsce

W ofercie firmy BTL Polska Sp. z o.o. znajduje się szeroka gama urządzeń do fizjoterapii, neurorehabilitacji, kardiologii, spirometrii, hydroterapii, ginekologii, medycyny estetycznej oraz stomatologii. Produkty BTL wyróżnia innowacyjność oraz intuicyjność użytkowania. Cechują się one doskonałymi parametrami oraz jakością wykonania.

Nic dziwnego, że tak tłumnie świętowano sukcesy BTL.

4/20
Marta Kuligowska na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce
5/20
Aneta Wikariak i Lidia Kalita na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce

Aneta Wikariak redaktor naczelna magazynów "Party" i "Flesz" oraz serwisów Party.pl i Wizaz.pl z projektantką Lidią Kalitą.

6/20
Beata Łapińska i Małgorzata Ostrowska-Królikowska na 15-leciu formy BTL
Mat. prasowe
7/20
Ola Gintrowska na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce
8/20
Katarzyna Szyller, Sławomir Sobusiak na 15-leciu BTL w Polsce

Katarzyna Szyller, zastępca dyrektor biura reklamy Party, Flesz, Party.pl oraz Sławomir Sobusik dyrektor zarządzający BTL Polska.

9/20
Magda Modra i Marek Krupski na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce
10/20
Hanna Bakuła na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce
11/20
Gala 15-lecia BTL w Polsce
12/20
Sławomir Sobusiak na gali BTL w Polsce
13/20
Gala 15-lecia BTL w Polsce
14/20
Aleksandra Kisio na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce
15/20
Małgorzata Ostrowska Królikowska na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce
16/20
Beata Sadowska na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce
17/20
Olga Borys na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce
18/20
Monika Zamachowska na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce
19/20
Olga Bończyk na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce
20/20
Lidia Kalita na gali z okazji 15-lecia BTL w Polsce