Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Gabriela Isler koronowana na Miss Universe 2013
Newsy

Gabriela Isler koronowana na Miss Universe 2013 [WIDEO]

Tak wyglądał finał wielkiej gali w Moskwie


9 listopada w Moskwie odbyła się wielka gala Miss Universe 2013. Niestety nasza reprezentantka Paulina Krupińska nie dostała się do półfinałowej 16-stki, jednak zostawiła w Rosji po sobie znakomite wrażenie. Koronę najpiękniejszej zdobyła Wenezuelka Gabriela Isler. Pierwszą wicemiss została Hiszpanka Patricia Rodríguez, reprezentujące Hiszpanię, a tytuł drugiej wicemiss uzyskała Constanza Báez z Ekwadoru.

Moment koronacji był dla zwyciężczyni niezwykle wzruszającą chwilą. Wenezuelka do samego końca nie wierzyła, że pokonała 85 piękności z całego świata. Nowa Miss Universe może pochwalić się perfekcyjnymi wymiarami 90-60-90 przy 181 centymetrach wzrostu.

Miss Universe 2013 Gabriela Isler

(fot. Gabriela Isler na gali Miss Universe 2013 - materiał promocyjny Miss Universe)

Paulina Krupińska podczas pre-eliminacji Miss Universe 2013:

Miss Universe 2013 Gabriela Isler
Miss Universe mat. prom.
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Korona Miss Universe 2013 dla Gabrieli Isler
Zwyciężyła piękna Miss Wenezueli

Dziś w Moskwie odbyły się wybory Miss Universe 2013 . Koronę najpiękniejszej kobiety zdobyła Miss Wenezueli, Gabriela Isler . Czwartą wicemiss została Brazylijka , trzecią Miss Filipin , drugą - reprezentantka Ekwadoru . Paulina Krupińska niestety nie zakwalifikowała się finałowej szesnastki. Taką decyzję podjęli internauci z całego świata, którzy głosowali przez ostatnie tygodni. Należy jednak docenić starania Miss Polonia, która w Moskwie pokazała się z jak najlepszej strony i w drodze do sobotniej gali zdobyła wiele wyróżnień. Zgadzacie się z wynikami dzisiejszej gali Miss Universe 2013? (fot. Gabriela Isler na gali Miss Universe 2013 - materiał promocyjny Miss Universe) Paulina Krupińska podczas pre-eliminacji Miss Universe 2013:

Paulina Krupińska zdobyła Miss Photogenic na Miss Universe 2013
ONS/Facebook
Newsy
Krupińska wraca z Miss Universe z wyróżnieniami. Została Miss Photogenic
Co udało się osiągnąć Paulinie w Moskwie?

Wczoraj w Moskwie odbył się finał długo oczekiwanych wyborów Miss Universe 2013 . Mimo znakomitych recenzji i prognoz ekspertów, Paulina Krupińska decyzją internautów nie zdołała zakwalifikować się do kolejnych etapów, a korona przypadła w udziale Miss Wenezueli. Przypomnijmy: Gabriela Isler nową Miss Universe Nie oznacza to jednak, że Paulina wraca do kraju na tarczy. Wręcz przeciwnie - Polka została wyróżniona tytułem "Miss Photogenic" czyli Miss Fotogeniczności, a co za tym idzie, nagrodą pieniężną. Jak informuje oficjalny profil Miss Polonia na Facebooku, Krupińska otrzymała też kilka intratnych propozycji reklamowych i zaproszenie do udziału w pokazie marki Tony Ward podczas Paris Fashion Week ! Tym samym Krupińska udowodniła, że choć nie zakwalifikowała się do półfinału konkursu, to jej umiejętności i doświadczenie pozwoliły osiągnąć sukces, który z pewnością pozytywnie wpłynie na jej dalszą karierę. Paulina wraca dziś do Polski i jesteśmy pewni, że przed nią jeszcze wiele sukcesów. Nasza piękna Miss Polonia Pulina Krupinska i Steven Tyler na przyjęciu po gali Miss Universe:-)! Nasza Miss spisała sie fantastycznie zarówno na zgrupowaniu i podczas samego finału:-)! Wraca do Polski z tytułem Miss Photogenic i nagroda pieniężna !. Do tego otrzymala zaproszenie do udziału w pokazie Tony Ward podczas Paris Fashion Week i kilka propozycji reklamowych:-). Paulina dziś przylatuje o 19 na Okęcie jeśli chcielibyście sie z nią zobaczyć !. Raz jeszcze dziękujemy Wam za całe wsparcie! - czytamy na profilu Miss Polonia. Kibicowaliście wczoraj Paulinie Krupińskiej? Co sądzicie o finałowych wynikach? Zobacz: Krupińska spotkała się z Donaldem Trumpem   (fot. Gabriela Isler na gali Miss Universe 2013 - materiał promocyjny Miss Universe) Paulina Krupińska podczas pre-eliminacji do Miss Universe 2013:

Paulina Krupińska po powrocie z Miss Universe 2013
Facebook
Newsy
Krupińska wróciła z Moskwy. Na lotnisku przywitał ją sam...
Miss Polonię na Okęciu czekała miła niespodzianka

W minioną sobotę w Rosji odbyły się wybory Miss Universe 2013 . Niestety w tym roku internauci z całego świata nie poznali się na urodzie naszej reprezentantki Pauliny Krupińskiej . Jednak piękna Polka i tak pozostawiła po sobie ślad w Rosji, a wyjazd na galę i tak przyniósł jej sporo sukcesów. Zobacz: Krupińska wraca z Miss Universe z wyróżnieniami. Została Miss Photogenic Wczoraj w godzinach wieczornych Miss Polonia wróciła do Polski. Na warszawskim okęciu czekał na nią tłum fanów. Wśród nich znalazł się niespodziewane Robert Lewandowski . Piłkarz doskonale wie, co to znaczy mieć presję, gdy reprezentuje się Polskę na międzynarodowych zawodach. Krupińska i sportowiec wykonali sobie pamiątkowe zdjęcie z biało-czerwoną flagą z napisem "Miłość na bogato. Witaj w kraju!". Jak widać pomiędzy gwiazdami nawiązała się nić przyjaźni. Przez najbliższe dwa miesiące Paulina nadal będzie piastować tytuł najpiękniejszej Polki. Gdy na początku przyszłego roku odda koronę swojej następczyni będzie mogła nadal rozwijać swoją karierę zarówno w świecie mody, jak i telewizji. Zobacz: Gabriela Isler nową Miss Universe Paulina Krupińska podczas pre-eliminacji do Miss Universe 2013:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner