Party Stories
Newsy

Czy słynny "Gabinet Dźwięku" Gabi Drzewieckiej zniknie? Wiemy!

Gabi Drzewiecka to nie tylko świetna prezenterka telewizyjna, ale przede wszystkim dziennikarka muzyczna. Nowa prowadząca "Big Brothera" od najmłodszych lat uwielbiała zdobywać nowe płyty i poznawać różne brzmienia. Gabi Drzewiecka nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. W jej zbiorach można znaleźć wszystko: od rapu, R&B, aż po mocne brzmienia.

Zobacz także: Gabi Drzewiecka wyrasta na wielką gwiazdę TVN. Kim jest? Czy ma chłopaka? Poznajcie ją lepiej!

Do tej pory Gabi Drzewiecka prowadziła między innymi program "Gabinet Dźwięku", który był nadawany w jednej z rozgłośni radiowych. Niestety, audycja zniknęła z anteny. Czy to oznacza, że wierni fani "Gabinetu Dźwięku" nie będą mogli poznawać wraz z Gabi nowych wykonawców i rozkoszować się melodiami od znanych artystów? Nic bardziej mylnego! Zobaczcie, co zdradziła nam Gabi Drzewiecka!

Gabi Drzewiecka ma teraz sporo pracy. Nie tylko zajmuje się muzyką, ale od niedawna prowadzi również program "Big Brother". Jak się sprawdza w nowej roli? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Gabi Drzewiecka w pierwszym odcinku
East News

Zobacz także: Panterka wciąż modna! Sukienka Gabi Drzewieckiej to hit

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iza Mączka i Agnieszka Woźniak-Starak na planie "Big Brothera"
East News
TV-Show
Iza Mączka o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak, czy Gabi Drzewiecka zdoła ją zastąpić?

13 września ruszyła nowa edycja  "Big Brothera".  Niestety, w programie zabrakło  Agnieszki Woźniak-Starak, która ze względu na osobistą tragedię nie była w stanie poprowadzić "Big Brothera". Zastąpiła ją Gabi Drzewiecka. Jak zmianę prowadzącej komentuje była uczestniczka poprzedniej edycji programu, Iza Mączka? Czy według Izy Gabi Drzewiecka radzi sobie w nowej roli?  Posłuchajcie, co o zmianach w programie powiedziała nam Iza Mączka! Zobacz także:   Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża pięknymi słowami. "Daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać" Nową edycję "Big Brothera" poprowadzi Gabi Drzewiecka.

Gabi Drzewiecka z kwiatami, Agnieszka Woźniak-Starak w białej koszulce
Instagram/ONS
Newsy
Dlaczego Gabi Drzewiecka płakała po pierwszym odcinku "Big Brothera"?

Niedawno Agnieszka Woźniak-Starak napisała na swoim Instagramie słowa, które skierowała bezpośrednio do Gabi Drzewieckiej. Opublikowała je dosłownie na kilka minut przez rozpoczęciem pierwszego odcinka " Big Brothera ".  „Gabi wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. (…) Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem”, napisała Agnieszka Woźniak-Starak, która zrezygnowała z prowadzenia „Big Brothera” po tragicznej śmierci swojego męża Piotra.  Magazyn "Flesz" zapytał Gabi, co poczuła w tym momencie, gdy je czytała. Okazuje się, ze dziennikarka czytała je tuż po wyemitowaniu pierwszego odcinka.  Nie ukrywam, że kiedy przeczytałam te słowa, z moich oczu popłynęły łzy. Agnieszka jest jedną z najbardziej życzliwych osób w polskim show-biznesie. Znamy się od co najmniej dziesięciu lat. Nie jesteśmy przyjaciółkami, które chodzą razem na kawę, po prostu czasem widywałyśmy się przy okazji różnych spotkań towarzyskich. Rok temu zaprosiłam ją do inicjatywy „Hau good”, mówi Drzewiecka.  Wspomniana akcja ma na celu wsparcie różnych działań na rzecz bezdomnych zwierząt. Agnieszka bardzo się w nią zaangażowała, przekazała na licytację swój rower.  Wiem, że był to dla niej wyjątkowy przedmiot. Niedawno przypomniałam sobie jeszcze jedną sprawę. Dwa lata temu w wywiadzie dla „Vivy!” Aga powiedziała, że kibicuje mojej karierze. Zawsze czułam wsparcie z jej strony i to wsparcie bardzo dużo dla mnie znaczy”, mówi. Z ofertą poprowadzenia „Big Brothera” zadzwonił do niej sam dyrektor programowy TVN Edward...

Gabi Drzewiecka w pierwszym odcinku "Big Brothera"
East News
TV-Show
Jak Gabi Drzewiecka poradziła sobie w roli prowadzącej "Big Brothera"? Widzowie są jednomyślni

Gabi Drzewiecka jeszcze miesiąc temu nie wiedziała nawet, jak bardzo zmieni się jej życie. Gdy okazało się, że Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie mogła poprowadzić nowej edycji "Big Brothera" ze względów osobistych, Edward Miszczak rozpoczął poszukiwania godnej następczyni. Jego wybór padł na młodą, choć bardzo doświadczoną dziennikarkę muzyczną oraz prezenterkę. Gabi Drzewiecka stanęła przed wielką szansą. Jak ją wykorzystała? Zobaczcie komentarze po jej pierwszym występie w roli prowadzącej "Big Brothera"!  Jak Gabi Drzewiecka poradziła sobie w programie "Big Brother"? Gabi Drzewiecka miała niecały miesiąc na to, aby przygotować się do roli prowadzącej drugą edycję "Big Brothera". Dziennikarka wiedziała, że nie będzie to łatwe zadanie . Agnieszka Woźniak-Starak zawiesiła bowiem poprzeczkę naprawdę wysoko. Mimo wszystko Gabi podjęła wyzwanie i poradziła sobie z nim dobrze. Tak przynajmniej twierdzą widzowie, którzy - jak wiemy - lubią ostro oceniać to, co widzą w programie.  - Prowadząca super o wiele lepsza od poprzedniej - Świetnie sobie radzi jako prowadząca 🙌🏼 - Super prowadząca na 6+✌️ - Mega naturalna 😙 świetnie jej idzie ❤️ - piszą zachwyceni internauci.  Niektórzy mimo wszystko tęsknią jednak za Agnieszką Woźniak-Starak, która po tragicznej śmierci męża wycofała się z show-biznesu.  - Powodzenia.😘..choc musze przyznac ze tęsknię za Aga😢 - Wydaje się być w porządku,ale nikt nigdy nie zastąpi Agi. Aga jest jedyna w swoim rodzaju,wyjątkowa. Tak bardzo mi jej brakuje w tym programie!! - Przykro mi że tak wyszło, bardzo brakuje mi Agnieszki... 😥 - czytamy w komentarzach.  Kim jest Gabi Drzewiecka?  Gabi Drzewiecka to urodzona w...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner