Gabi Drzewiecka z kwiatami, Agnieszka Woźniak-Starak w białej koszulce
Instagram/ONS
Newsy

Dlaczego Gabi Drzewiecka płakała po pierwszym odcinku "Big Brothera"?

Dlaczego Gabi Drzewiecka płakała po pierwszym odcinku "Big Brothera"?

Niedawno Agnieszka Woźniak-Starak napisała na swoim Instagramie słowa, które skierowała bezpośrednio do Gabi Drzewieckiej. Opublikowała je dosłownie na kilka minut przez rozpoczęciem pierwszego odcinka "Big Brothera". 

„Gabi wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. (…) Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem”, napisała Agnieszka Woźniak-Starak, która zrezygnowała z prowadzenia „Big Brothera” po tragicznej śmierci swojego męża Piotra. 

Magazyn "Flesz" zapytał Gabi, co poczuła w tym momencie, gdy je czytała. Okazuje się, ze dziennikarka czytała je tuż po wyemitowaniu pierwszego odcinka. 

Nie ukrywam, że kiedy przeczytałam te słowa, z moich oczu popłynęły łzy. Agnieszka jest jedną z najbardziej życzliwych osób w polskim show-biznesie. Znamy się od co najmniej dziesięciu lat. Nie jesteśmy przyjaciółkami, które chodzą razem na kawę, po prostu czasem widywałyśmy się przy okazji różnych spotkań towarzyskich. Rok temu zaprosiłam ją do inicjatywy „Hau good”, mówi Drzewiecka. 

Wspomniana akcja ma na celu wsparcie różnych działań na rzecz bezdomnych zwierząt. Agnieszka bardzo się w nią zaangażowała, przekazała na licytację swój rower. 

Wiem, że był to dla niej wyjątkowy przedmiot. Niedawno przypomniałam sobie jeszcze jedną sprawę. Dwa lata temu w wywiadzie dla „Vivy!” Aga powiedziała, że kibicuje mojej karierze. Zawsze czułam wsparcie z jej strony i to wsparcie bardzo dużo dla mnie znaczy”, mówi.

Z ofertą poprowadzenia „Big Brothera” zadzwonił do niej sam dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. Gabi zgodziła się, ale zareagowała powściągliwie.

Kiedy usłyszałam tę propozycję, zaniemówiłam. Po chwili ciszy powiedziałam: „Dyrektorze, przepraszam, że nie skaczę pod sufit ze szczęścia. To dla mnie bardzo trudna sytuacja”. Oczywiście, że zdaję sobie sprawę z tego, jak wielka jest to dla mnie szansa, i normalnie bardzo bym się cieszyła, ale w takiej sytuacji trudno o okrzyki radości",  mówi Gabi 

Do tej pory Gabi była znana głównie z radia, bo długo prowadziła w Chillizet audycję „Gabinet dźwięku”. Telewizja upomniała się o nią dopiero kilka lat temu. Drzewiecka najpierw zaczęła robić wywiady z muzykami dla „Dzień dobry TVN”, później trzykrotnie prowadziła koncerty sylwestrowe oraz festiwale w Sopocie. Po drodze była gospodynią dwóch programów w TVN Style, a ostatnio także prowadzącą wakacyjne wydania „DD TVN”. Oprócz tego ma własny program muzyczny w Canal+ oraz podcast w Tidalu.

Jak sobie poradzi w kultowym show? Jak wykorzysta szansę, którą daje jej ten program? Dowiemy się dopiero za kilka tygodni. Więcej w najnowszym magazynie "Flesz"

Zobacz także
Gabi Drzewiecka poprowadzi Big Brothera

Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w "Big Brotherze". Długo się wahała?

Oglądalność nowej edycji programu "Big Brother"

TVN7 nie pokaże w piątek "Big Brothera Arena"! Czy to przez gorsze wyniki oglądalności?

Martyna Wojciechowska o swojej reputacji

Ale wiadomość! Martyna Wojciechowska wraca do "Big Brothera"! Będzie prowadzącą?

Gabi Drzewiecka
EastNews

 

Gabi Drzewiecka
Instagram

Gabi Drzewiecka z kwiatami
Instagram
TV-Show
Już dziś rusza kolejna edycja "Big Brothera"! Gabi Drzewiecka zdradziła, jakie nowości pojawią się w show
Już dziś rusza kolejna edycja "Big Brothera"! Gabi Drzewiecka zdradziła, jakie nowości pojawią się w show

W najbliższy piątek, 13 września, na antenie TVN7 startuje nowa edycja "Big Brothera"! Jak już wiemy, w reality-show z pewnością zobaczymy Karolinę Włodarską, którą widzowie poznali kilka miesięcy wcześniej. W programie pojawi się również nowa prowadząca - Gabi Drzewiecka. Zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak, która zaledwie kilka tygodni temu straciła ukochanego męża. Nowa prowadząca w rozmowie z Party.pl zdradziła, jakie nowości pojawią się w kolejnej odsłonie "Big Brothera"! Czego mogą spodziewać się widzowie? Jakie niespodzianki przygotowali producenci "Big Brothera"? Posłuchajcie, co zdradziła nam Gabi Drzewiecka! Zobacz także:   Poznajcie kandydatów do nowej edycji "Big Brothera"! Kto wejdzie do domu Wielkiego Brata? Gabi Drzewiecka zdradziła, jakie nowości pojawią się w programie.

Iza Mączka i Agnieszka Woźniak-Starak na planie "Big Brothera"
East News
TV-Show
Iza Mączka o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak, czy Gabi Drzewiecka zdoła ją zastąpić?
Iza Mączka o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak, czy Gabi Drzewiecka zdoła ją zastąpić?

13 września ruszyła nowa edycja  "Big Brothera".  Niestety, w programie zabrakło  Agnieszki Woźniak-Starak, która ze względu na osobistą tragedię nie była w stanie poprowadzić "Big Brothera". Zastąpiła ją Gabi Drzewiecka. Jak zmianę prowadzącej komentuje była uczestniczka poprzedniej edycji programu, Iza Mączka? Czy według Izy Gabi Drzewiecka radzi sobie w nowej roli?  Posłuchajcie, co o zmianach w programie powiedziała nam Iza Mączka! Zobacz także:   Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża pięknymi słowami. "Daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać" Nową edycję "Big Brothera" poprowadzi Gabi Drzewiecka.

Kim jest Gabi Drzewiecka?
Newsy
Gabi Drzewiecka wyrasta na wielką gwiazdę TVN. Kim jest? Czy ma chłopaka? Poznajcie ją lepiej!
Gabi Drzewiecka wyrasta na wielką gwiazdę TVN. Kim jest? Czy ma chłopaka? Poznajcie ją lepiej!

Już wiadomo, że to Gabi Drzewiecka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w nadchodzącej edycji programu "Big Brother" w TVN 7. Jak wiadomo, Agnieszka przeżywa teraz żałobę związaną ze śmiercią swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak, jasno stwierdził, że będzie czekał na prezenterkę tyle, ile sama sobie zażyczy. Jednak "Big Brother" rusza już za kilkanaście dni, decyzja o nowej prowadzącej musiała zostać podjęta.  Kim jest Gabi Drzewiecka? Jak zaczynała się jej kariera? Czy ma chłopaka? Dowiedzcie się więcej na temat nowej gwiazdy TVN!

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner