Skandale i wpadki w programie "Big Brother"
East News

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi "Big Brothera". Wiemy, kto został nową prowadzącą!

Skandale i wpadki w programie "Big Brother"
East News

Nową, odświeżoną edycję programu "Big Brother ", który po latach wrócił na antenę TVN7 prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Jednak teraz ze względu na trudną sytuację osobistą związaną ze śmiercią męża, Piotra Woźniaka-Staraka nie zobaczymy jej w kolejnym sezonie. Dotychczas nie było wiadomo, kto mógłby ją zastąpić, ale Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN poinformował, że w tej roli zobaczymy Gabi Drzewiecką. 

Agnieszka Woźniak-Starak na jakiś czas zniknie z anteny TVN!

Po dramatycznych poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka w końcu odnaleziono jego ciało. W tym tygodniu odbyły się uroczystości pogrzebowe, na których pojawiło się mnóstwo gwiazd, które otwarcie pisały w mediach społecznościowych wzruszające posty z kondolencjami. W związku z obecną sytuacją osobistą Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała, że nie pojawi się na antenie TVN w tym sezonie, o czym poinformował dyrektor programowy TVN, mówiąc:

Agnieszka podjęła decyzję o tym, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni i jako pierwsza dowiedziała się, że prowadzącą nowego sezonu Big Brother będzie Gabi Drzewiecka - powiedział Edward Miszczak w programie "Dzień dobry TVN".

Kim jest nowa prowadząca "Big Brothera"??

Widzowie TVN doskonale znają Gabi Drzewiecką, która zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. 33-letnia dziennikarka  przez długi czas związana była ze stacją radiową Chili Zet, a potem w programie TVN przeprowadzała wywiady muzyczne. Jej popularność stale rosła i niedawno mogliśmy zobaczyć ją w roli prowadzącej wakacyjne wydanie "Dzień dobry TVN". Dziennikarka ma też na koncie rolę prowadzącej podczas Top of the Top Sopot Festival.

Kiedy zacznie się nowa edycja "Big Brothera"?

Kolejną edycję programu "Big Brother" na antenie TVN7 zobaczymy już 13 września 2019 roku. Na castingach do reality show pojawiło się rekordowo dużo osób, a to oznacza, szykuje się naprawdę ciekawy program z nową prowadzącą. Czy Gabi Drzewiecka sprawdzi się w nowej roli?

 

Gabi Drzewiecka wystąpiła też w roli prowadzącej wakacyjne "Dzień dobry TVN"

Gabi Drzewiecka

Gabi Drzewiecka na konferencji TVN

Gabi Drzewiecka na konferencji Top of the top Festival 2019

 

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12