Weronika Książkiewicz metamorfoza w filmie Furioza
Mat. prasowe
Newsy

"Furioza": Weronika Książkiewicz w mocnej roli. Charakter na miarę nowej Lary Croft

Takiej Weroniki Książkiewicz jeszcze nie znacie. Do roli "Dzikiej" zdecydowała się na szokującą metamorfozę.

"Furioza" to jedna z jesiennych propozycji kinowych dla miłośników kina akcji. W roli głównej Weronika Książkiewicz, która zaprezentuje bardzo mocny i odważny charakter damski. W pięknej aktorce nie zobaczycie już przesłodzonej Oli z "Planety Singli". Weronika Książkiewicz przeszła ogromną metamorfozę, a drastyczne cięcie to dopiero przedsmak tego, ile poświęciła dla roli. Poznajcie szczegóły. 

Weronika Książkiewicz była kiedyś z Kubą Wesołowskim! "Myślę, że połowa Polski zazdrości jego żonie"

"Furioza": Weronika Książkiewicz zostanie nową Larą Croft?

Film "Furioza" w reżyserii Cypriana T. Olenckiego będzie można obejrzeć w kinach już od 22. października. W jedną z głównych ról wcieliła się Weronika Książkiewicz. Do roli "Dzikiej", która bezsprzecznie pokaże swój charakter, aktorka przygotowywała się przez wiele miesięcy. To nie tylko kwestia zmiany fryzury ale także wielomiesięcznych regularnych treningów siłowych, opanowania podstaw sztuk walki i zagadnień choreografii ruchu. Weronika Książkiewicz wypracowywała charakterystyczny chód swojej bohaterki i zrobiła wszystko, by sprostać wyzwaniu bycia zdecydowaną strażniczką prawa. 

Przeszłam długą drogę, by stworzyć Dziką. (…) Rzadko kiedy tyle czasu poświęca się na przygotowania, próby z aktorami i reżyserem, pracę nad dialogami - mówi Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz w filmie Furioza
Mat. prasowe

Weronika Książkiewicz mogła sprawdzić się w zupełnie nowym wyzwaniu aktorskim i wcielić się w mocny kobiecy charakter osadzony w brutalnym i męskim świecie. Na ekranie zobaczycie ją w roli bezwzględnej policjantki, która nie boi się brutalności gangsterskiego świata i weźmie się za rozpracowywanie zorganizowanej grupy przestępczej. 

Momentami jest dużo silniejsza, niż przypakowani mężczyźni na ekranie - podkreśla Weronika Książkiewicz

W rolach głównych oprócz Weroniki Książkiewicz zobaczymy także Mateusza Damieckiego, Łukasza Simlata, Mateusza Banasiuka, Wojciecha Zielińskiego, Szymona Bobrowskiego, Sebastiana Stankiewicza i Paulinę Gałązkę. 

Plan filmu Furioza
Mat. prasowe

O czym jest  film "Furioza"?

„Furioza” to bezkompromisowa historia policjantki, która spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała. To opowieść o miłości niemożliwej, o ludziach, którzy muszą stanąć po dwóch stronach barykady i tragicznym wyborze pomiędzy uczuciem, a przestępczym życiem zgodnym z określonymi zasadami. Film, który zadaje pytanie, czy człowiek ma prawo do zemsty, kiedy wymiar sprawiedliwości jest bezsilny? 

Weronika Książkiewicz na plakacie filmu Furioza
Mat. prasowe

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

Weronika Książkiewicz zagrała w filmie Furioza
Mat. prasowe

Zobaczcie zwiastun filmu "Furioza", który trafia do kin już 22. października. 

Maciej Musiał w czarnej kurtce
Newsy
Maciej Musiał z "Rodzinka.pl" wraca do serialu "Ojciec Mateusz"! Wiemy, jak potoczą się jego losy
Maciej Musiał wraca do serialu "Ojciec Mateusz"!

Maciej Musiał do niedawna był mocno związany z TVP. Grał w serialu „ Rodzinka.pl ”, prowadził program „The Voice of Poland”, a wcześniej widzowie znali młodego aktora jako Michała w serialu „ Ojciec Mateusz ”. Teraz „Super Express” donosi, że Maciej Musiał wraca do hitowego serialu z Arturem Żmijewskim w roli słynnego „Ojca Mateusza”. Nie pojawi się jednak sam! Zobaczcie, kogo zobaczymy u jego boku! Maciej Musiał wraca do serialu "Ojciec Mateusz" Maciej Musiał był jednym z głównych bohaterów serialu „Ojciec Mateusz”. Potem jego postać wyjechała za granicę i widzowie zdążyli już zapomnieć o serialowym Michale. Teraz se.pl zapowiada wielki powrót Macieja Musiała do „Ojca Mateusza” . Według doniesień tabloidu aktor ma się pojawić w nowych odcinkach serialu i ma być częstym gościem na plebanii w Sandomierzu. Serialowy Michał do Sandomierza przyjedzie ze swoją dziewczyną Lucy, którą poznał we Włoszech. Babcia Lucyna będzie zachwycona narzeczoną wnuka i zacznie liczyć na prawnuki. Szybko okaże się, że nie musi długo czekać, bo Lucy już jest w ciąży. Niestety nie wszyscy tak serdecznie przywitają dziewczynę serialowego Michała z racji jej ciemnego koloru skóry. To będzie dopiero początek kłopotów pary po powrocie do Sandomierza! Będziecie oglądać? Zobacz także: Jak zmienili się najmłodsi aktorzy serialu "Rodzinka.pl"? Zdrójkowski, Musiał, Pawłowski Artur Żmijewski w serialu "Ojciec Mateusz"    

Piotr Adamczyk i Anna Dereszowska w nowym serialu Polsatu "Mayday"
mat. prasowe
Newsy
Nowy serial Polsatu będzie hitem? "Mayday" rozbawia do łez! Kiedy premiera? 
Nowy serial Polsatu będzie hitem? "Mayday" rozbawia do łez! Kiedy premiera? 

Już 3 i 10 października widzowie Polsatu zobaczą premierową odsłonę nowego serialu "Mayday". W najnowszej produkcji pojawią się: Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz , Piotr Adamczyk oraz Adam Woronowicz. Kogo zagrają w serialu? Nowy serial w Polsacie Jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów! „Mayday” to diabelnie inteligentna mieszanka komedii pomyłek, prowokacyjnego komizmu sytuacyjnego oraz błyskotliwych werbalnych potyczek, a wszystko to serwuje nam niezawodna komediowa obsada. Piotr Adamczyk w serialu "Mayday" wcieli się w głównego bohatera, Jana Kowalskiego. Janek to czarujący kłamca, który wykorzystuje każdego, kto mu na to pozwala, w szczególności dwie piękne kobiety, ślepo i szaleńczo w nim zakochane. To bigamista, oszust i przestępca, bo pamiętajmy, że bigamia jest przestępstwem. Ale ma jakiś rodzaj wdzięku i jest naprawdę zakochany w obu swoich żonach. Mawia zresztą, że są to dwie strony tego samego medalu i wspólnie tworzą kobietę idealną, a on nie potrafi z żadnej z nich zrezygnować. Po prostu chłopak gdzieś po drodze się pogubił, a przez pięć lat funkcjonowania w podwójnym związku nauczył się jeszcze lepiej kręcić i stawiać na swoim – opowiada o swojej postaci Piotr Adamczyk. Adam Woronowicz z kolei zagra Staszka, kolegę Janka Kowalskiego. To postać szalona, ale ma dużą łatwość wchodzenia w różne sytuacje i pomaga Jankowi w całej akcji - zdradza Woronowicz. W serialu "Mayday" zobaczymy również Weronikę Książkiewicz. Aktorka zagra żonę Janka, serialową Marię.  Stateczna i ułożona żona głównego bohatera nie uznaje odmownych odpowiedzi, ma tendencje do pracoholizmu oraz wydaje potężne pieniądze, żeby uwić sobie i swojemu mężowi piękne, luksusowe gniazdko. Maria jest przede...

Kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony", Mateusz
Rolnik szuka żony
TV-Show
Mateusz z "Rolnik szuka żony" uderza w TVP! Były kandydat Magdy opublikował w sieci naprawdę ostry wpis
Mateusz z "Rolnik szuka żony" uderza w TVP! Były kandydat Magdy opublikował w sieci naprawdę ostry wpis

Mateusz z "Rolnik szuka żony" opublikował na Instagramie nowe zdjęcie i mocny wpis, w którym krytycznie ocenia m.in. polityków i Telewizję Publiczną! Były uczestnik hitowego programu Telewizyjnej Jedynki nawiązał do strajków kobiet oraz do trudnej sytuacji branż, które w związku z pandemią koronawirusa i wprowadzonymi obostrzeniami musiały zawiesić swoją działalność. Musicie zobaczyć, co napisał Mateusz! Mocny wpis Mateusza z "Rolnik szuka żony" Mateusz wystąpił w najnowszej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony". W programie walczył o względy Magdaleny, jednak jak już wiemy, między rolniczką a jej kandydatem nie zaiskrzyło- Magda w jednym z odcinków podziękowała Mateuszowi za dalszy udział w programie. Dziś, za pośrednictwem Inatagrama wszyscy fani "Rolnik szuka żony" mogą śledzić dalsze losy byłego kandydata Magdy. Po zakończeniu swojej przygody w programie o poszukujących miłości rolnikach Mateusz pokazywał m.in. że cały czas utrzymuje kontakt z innymi uczestnikami.  Teraz na profilu Mateusza na Instagramie pojawił się nowy wpis, ale tym razem nie jest tak sympatycznie i wesoło... Były kandydat Magdy nie ukrywa, że jest rozczarowany działaniami władz, a przy okazji krytycznie ocenia TVP! Kraj aktualnie jest mocno podzielony głównie na zwolenników i przeciwników aborcji. Nie tylko kobiety strajkują. Strajkują też przedsiębiorcy oraz pracownicy zamkniętych przez nasz nieudolny rząd branż (fitness, gastronomia, turystyka, hotelarstwo). Z dnia na dzień odebrano ludziom źródło dochodów , a na realną pomoc mogą liczyć tylko olbrzymie firmy. Rządzący rzucają naprzeciw ludzi walczących o swoje podstawowe prawa do wolności i decyzyjności policję, która rozbija zgromadzenia pałkami i gazem- zaczyna swój wpis...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner