Sylwia Grzeszczak została blondynką

Fryzury na wiosnę 2020. Sylwia Grzeszczak przeszła metamorfozę. Zdecydowała się na odważne cięcie

Sylwia Grzeszczak została blondynką

Sylwia Grzeszczak zaprezentowała się w nowej fryzurze. Podczas kwarantanny postawiła na odważną zmianę. Efekty metamorfozy można było oglądać podczas jej mini koncertu w "Dzień Dobry TVN". Na chwile przed występem opublikowała w sieci zdjęcie, na którym zauważalne są zmiany w jej wizerunku. 

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak zachwyciła fanów nową fryzurą. Wygląda jak nastolatka!

Nowa fryzura Sylwii Grzeszczak 

Sylwia Grzeszczak uwielbia eksperymentować z wizerunkiem, nie tylko tym scenicznym ale również codziennym. Jej nowe odsłony zazwyczaj trafiają w gusta fanów, którzy nie szczędzą jej komplementów. Na szczęście Sylwia stara się być aktywna w sieci, gdzie udaje jej się utrzymywać stał kontakt, ze swoimi odbiorcami ale ciągle potrafi ich zaskoczyć. Tak było i tym razem, kiedy zapowiedziała swój mini koncert w "Dzień Dobry TVN", prezentując zupełnie nową fryzurę. Wokalistka zdecydowała się na odważne cięcie i znacznie skróciła długość swoich włosów. Jak Wam się podoba w takiej długości i chłodnym odcieniu blondu? 

Marzy Ci się metamorfoza? Oferowane przez Douglas kody rabatowe możesz wykorzystać na farby do włosów w odważnych kolorach!

Do nowej fryzury wokalistka dobrała również apaszkę na włosy w groszki, która była uzupełnieniem jej stylizacji. Sylwia wygląda niezwykle dziewczęco i świeżo. Zdecydowanie ma szczęście i brak dostępu do usług fryzjera nie daje jej się we znaki. Czyżby nowa metamorfoza była zasługą jej osobistych zdolności fryzjerskich? Zazdrościmy i podziwiamy! 

Zobacz także: 20 hitów z ostatnich 20 lat. Jak dobrze je znasz? Trudny QUIZ dla wszystkich, którzy zostali w domu i nie tylko!

Sylwia Grzeszczak ma nową fryzurę. Gwiazda zdecydowała się na skrócenie włosów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Sylwia Grzeszczak uwielbia metamorfozy, przez co często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Jeszcze kilka dni temu, jej włosy były dłuższe: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Czy podoba Wam się Sylwia w nowym wydaniu? A może woleliście ją w długich włosach? 

Sylwia Grzeszczak na Sylwestrze TVN w srebrnym garniturze. To najlepszy look ubiegłej nocy?
ONS.pl

 

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08