Ilona Ostrowska wychodzi z DDTVN

Zaledwie kilka miesięcy temu Ilona Ostrowska zafundowała sobie naprawdę spora metamorfozę. Gwiazda uwielbianego przez widzów serialu "Ranczo" zmieniła wówczas kolor włosów i została blondynką! Dziś jednak nie ma śladu po jasnych odcieniach na głowie Ilony Ostrowskiej. Aktorka pojawiła się na uroczystej premierze filmu "Ukryta gra" i zaprezentowała swoją nową fryzurę! Jaki kolor wybrała tym razem? 

Zobaczcie nową fryzurę Ilony Ostrowskiej! Pamiętacie, jakie uczesania nosiła w przeszłości? Gwiazda serialu "Ranczo" lubi zmiany na swojej głowie!

Zobacz także: Córka Ilony Ostrowskiej wyrosła na piękną nastolatkę! Właśnie zagrała w filmie taty

1/4
Fryzury Ilony Ostrowskiej
East News

Nowa fryzura Ilony Ostrowskiej

Aktorka pożegnała blond i odcienie jasnego brązu - i przefarbowała swoje włosy na bardzo ciemny brąz. Jak widać, Ilona Ostrowska zrezygnowała również z grzywki, którą nosiła jeszcze kilka miesięcy temu. Udana metamorfoza? 

Zobaczcie inne fryzury Ilony Ostrowskiej! Pamiętacie, jak wyglądała w przeszłości? 

2/4
Fryzury Ilony Ostrowskiej
East News

Tak gwiazda serialu "Ranczo" prezentowała się blisko rok temu. Od tamtego czasu aktorka już kilka razy zmieniała swoją fryzurę. 

3/4
Fryzury Ilony Ostrowskiej
East News

Z kolei na początku 2018 roku, kiedy widzowie mogli oglądać ją w programie "Agent. Gwiazdy", Ilona Ostrowska miała znacznie krótsze włosy. Gwiazda przeszła sporą metamorfozę od czasu, gdy występowała w serialu "Ranczo"! Fani hitu z pewnością pamiętają długie kręcone włosy serialowej Lucy, w którą wcielała się Ilona Ostrowska. 

4/4
Fryzury Ilony Ostrowskiej
East News

Tak Ilona Ostrowska wyglądała w 2009 i 2013 roku. Aktorka naprawdę lubi zmiany na swojej głowie! :) 

W której fryzurze Waszym zdaniem wygląda najlepiej?