Gwiazdy nie boją się odważnych eksperymentów ze swoimi fryzurami i chętnie stawiają na odważne kolory na swoich głowach. Tym razem to Hailey Bieber, żona Justina Biebera i Sylwia Przybysz, postawiły na metamorfozy, których nie da się szybko zapomnieć. Obie zdecydowały się zafarbować swoje blond włosy na różowy kolor! Która z nich wygląda lepiej? Zagłosujcie i przeczytajcie więcej poniżej.

 

To nie pierwsza taka przemiana Sylwii Przybysz! Gwiazda już jakiś czas temu nosiła różowe włosy, więc najwyraźniej dobrze się czuje w tym kolorze. Oprócz tego, że zafarbowała swoje włosy, to jeszcze zaczęła je układać w seksowne loki i fale.

 

Zobacz: Sylwia Przybysz w dżinsowej kurtce za mniej niż 70 zł! Pasuje do wszystkiego! Znamy markę

 

 

Hailey Bieber zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą! Wszyscy sądzili bowiem, że żona Justina Biebera jest w ciąży i nie zdecyduje się na farbowanie włosów, które według wielu jest szkodliwe dla ciężarnych kobiet. Być może jednak Hailey nie obawia się, że farba mogłaby wpłynąć na płód lub... po prostu nie jest jeszcze w ciąży. W każdym razie w różowych włosach jej do twarzy!

 

Zobacz: Wiemy, czy Hailey Bieber jest w ciąży! Najnowsze zdjęcia modelki zdradzają wszystko!

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Hailey Baldwin