Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Franek z "Love Island"
Instagram

Franek z Love Island na Instagramie pokazał prawie wszystko! Wzbudził skrajne emocje

Franek z "Love Island"
Instagram

Franek Rumak był jedną z najbardziej barwnych postaci w "Love Island" i zrobił oszałamiające wrażenie na damskiej części ekipy programu. Chociaż o jego względy walczyło kilka pań, to ostatecznie serce Franka zdobyła 23-letnia Marietta. Uczestnik "Love Island" po udziale w programie, zyskał grono fanów, którzy śledzą jego losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Franek na bieżąco relacjonuje swoje życie, jednak tym razem postanowił zaskoczyć swoich wielbicieli i wstawił swoje nagie zdjęcie! Fotografia wywołała skrajne emocje wśród fanów uczestnika programu "Love Island". 

Zobacz także: Franek i Marietta z "Love Island" wystąpili w nowym show! Poznajcie szczegóły

Franek Rumak pokazał swoje nagie zdjęcie 

Franek z "Love Island" jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, na których często pojawiają się zdjęcia jego muskularnej sylwetki. Przystojniak może pochwalić się naprawdę pięknym ciałem, a jego zdjęcia często wprawiają zwłaszcza damską część jego fanów, w ogromny zachwyt. Tym razem Franek postanowił jednak posunąć się o krok dalej i... opublikował nagie zdjęcie, a pod fotografią zamieścił wpis na temat diety. Uczestnik "Love Island" zakrył jedynie intymne miejsce ręcznikiem. 

Dobre światło i coś się powoli zaczyna dziać 😁Waga na dzień dzisiejszy: 80kg. Nie mam diety. Albo inaczej... KAŻDY MA DIETĘ😎Dieta to nic innego jak sposób odżywiania. Podejrzewam, że każdy tutaj je, więc każdy jest na diecie 👊 Świadomość. To jest klucz🗝Świadomość tego co sprawia że tyjemy/chudniemy, czujemy się lepiej/gorzej, jesteśmy bardziej/mniej/zdrowi, mamy więcej/mniej energii do życia 🔥 Magi tutaj nie ma. Wiedza istnieje i jest UWAGA UWAGA darmowa 😁 - czytamy we wpisie Franka z "Love Island". 

Zdjęcie Franka wywołało skrajne emocje wśród jego fanów. Część z nich nie kryła swojego zaskoczenia jego nagą fotografią!

- Żenada jak można wstawiać coś takiego !!

- Jak można wstawić takie zdjęcie na Instagram... 

- Nie ogarniam czy już nie ma prawdziwych mężczyzn tylko zostali tacy co się wyginają przed lustrem i chodzą w rurkach masakra

- Pytanie: gdzie zaczyna się intymność dla partnera/ partnerki a kończy intymność dla obserwatorów/ obcych ludzi? Nie neguje i nie hejtuje tego co Pan mówi czy pokazuje po prostu jestem ciekawa - piszą fani. 

Z kolei pozostali obserwatorzy Franka, a zwłaszcza ich damska część, nie mają nic przeciwko tak odważnym zdjęciom. 

- Piękna sylwetka❤️ wiedząc ile pokonałeś w drodze do celu naprawdę szacun

- Fajne ciacho i tyle w temacie😉ma to coś to pokazuje ...czy potrzebny ten hejt co komu do tego, więcej dystansu do siebie i do innych 😉

- OMG Franek coś Ty mi zrobił. Nie mogę się skupić na robocie !!!! - piszą pozostali komentujący. 

A Wy, co myślicie na ten temat? Czy wstawianie tego typu zdjęć do mediów społecznościowych to przesada? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dobre światło i coś się powoli zaczyna dziać 😁 Waga na dzień dzisiejszy: 80kg. Nie mam diety. Albo inaczej... KAŻDY MA DIETE😎 Dieta to nic innego jak sposób odżywiania. Podejrzewam, że każdy tutaj je, więc każdy jest na diecie 👊 Świadomość. To jest klucz🗝 Świadomość tego co sprawia że tyjemy/chudniemy, czujemy się lepiej/gorzej, jesteśmy bardziej/mniej/zdrowi, mamy więcej/mniej energii do życia 🔥 Magi tutaj nie ma. Wiedza istnieje i jest UWAGA UWAGA darmowa 😁 Dobra zanim zaczniecie hejtować to do rzeczy ⬇️ ZBIERAM PYTANIA DO Q&A na YouTubie!💯❗️ Będę tak robić co 2️⃣ tygodnie prawdopodobnie 😁 TEMATYKA DOWOLNA ☺️ Zapewne wybiorę 10 i na nie odpowiem przed kamerą 🎥 Pisać pytanka w komentarzach 🙏 . . . #fitmen #bodybuilding #motywacja #dieta #odchudzanie #cwiczenianabrzuch #rumakradzi #myślpozytywnie #kochajżycie

Post udostępniony przez Franek Rumak (@cancer_survivor_frank)

Franek często publikuje zdjęcia swojej muskularnej sylwetki i wprawia w zachwyt zwłaszcza damską część swoich obserwatorów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przełomowym momentem w moim życiu była chwila w której zdałem sobie sprawę, że jedyna osobą z którą powinienem konkurować to... osoba którą widzę każdego ranka w lustrze. Odrzuć zazdrość, skończ postrzegać innych ludzi jako konkurencję, nie idź po trupach do celu. Jeżeli ktoś żyje jak król to zamiast kombinować jak go zniszczyć i snuć domysły o tym, że pewnie coś ukradł i kogoś oszukał to zacznij pracować nad tym byś sam stał się królem własnego życia. Pamiętaj, że nic nie pokona ciężkiej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu. Jest trudno? Dobrze. Tak ma być. Gdy jest zbyt łatwo to znaczy, że idziesz w złym kierunku. Życie z definicji jest trudną sztuką. Sztuką wyborów. Nie gódźcie się na łatwe rozwiązania. Idźcie przed siebie i gońcie marzenia. Jedyne co w życiu nieodwracalnie możemy stracić to przyjaciół, zdrowie i czas. Gdy te trzy rzeczy potraktujecie jako priorytety to zajdziecie daleko. Najdalej jak się da. Nigdy nie stawiaj rzeczy materialnych za priorytet. Istniejemy dzięki ludziom, nie dzięki technice. Jej może zabraknąć... gdy zabraknie człowieka to zabraknie sensu życia. Nie przestawajmy iść a któregoś dnia dojdziemy tam gdzie ludzka wyobraźnia nie sięga ☄️ . . . #rumakradzi #bodybuilding #kulturystyka #polskiesylwetki #lustro #odchudzanie

Post udostępniony przez Franek Rumak (@cancer_survivor_frank)

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08