Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
ONS/East News
1/5
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
ONS/East News

W internecie pojawiają się kolejne fragmenty biografii Anny Przybylskiej. Książka pt. "Ania. Biografia Anny Przybylskiej" pojawi się w sprzedaży 27 września. Zanim to się stanie, możemy przeczytać fragmenty książki, które trafiły do internetu. W biografii Anny Przybylskiej znalazły się wspomnienia Cezarego Pazury na temat aktorki, która była również jego przyjaciółką. Aktor opowiedział m.in. o tym, jak postrzegał związek Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

 

Zobacz też: Cezary Pazura wspomina ostatnie spotkanie z Anną Przybylską! Pytanie, które Ania zadała mu o żonę Edytę - mistrzowskie!

 

Kiedy w 2006 roku Jarosław Bieniuk otrzymał propozycję grania w tureckim klubie Antalyaspor Kulübü, Anna Przybylska nie wahała się ani chwili, by wyjechać razem z nim, choć sama była wówczas u szczytu kariery aktorskiej. 

 

Więcej: Piwowarski wspomina współpracę z młodziutką Anną Przybylską. Przed rozbieraną sceną aktorka dostała krwotoku z nosa!

 

Jak opowiedział o tym Cezary Pazura? Niezwykle wzruszająco! Z jego słów jasno wynika, że rodzina była dla Anny Przybylskiej najważniejsza. Choć gwiazda nigdy nie wyszła za mąż za Jarosława Bieniuka, przez wiele lat tworzyli szczęśliwą rodzinę.

 

Polecamy: "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Tak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

2/5
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
East News

Wyjazd Ani był również zaskoczeniem dla Cezarego Pazury. - Myślałem: ale jak? Do Turcji za mężem? Czyja kariera jest ważniejsza? Wydawało mi się, że takie dylematy muszą prowadzić do konfliktu. No bo jak? Ja mam swoją karierę, kochanie, ty masz swoją. To są sprzeczne interesy. Więc albo znajdziemy jakiś kompromis, albo... Ale Ania nie. Dziś myślę, że ona po prostu dosłownie rozumiała słowo „zamężna”. Zawsze szła za swoim mężem - czytamy we fragmentach biografii Anny Przybylskiej opublikowanych przez portal wysokieobcasy.pl.

Ale to jeszcze nie wszystko...

3/5
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
East News

Ale dla Anki to było naturalne. Kurczę, partnerstwo partnerstwem, ale chyba każdy facet marzy o takiej kobiecie, która zawsze będzie przy nim, prawda? Ale my mówimy przecież o dziewczynie, której pożądał cały kraj - zarówno kobiety, jak i mężczyźni - powiedział Pazura.

Aktor nie ukrywał, że decyzja Anny Przybylskiej o wyjeździe za Jarosławem Bieniukiem do Turcji bardzo mu zaimponowała. Jak ją podsumował?

4/5
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
East News

Boże, jak to musiało dowartościowywać jej faceta. „Kim ja jestem, skoro ktoś taki idzie właśnie za mną”. Kosmos, co? To się właśnie nazywa miłość - stwierdził Cezary Pazura.

I trudno się z nim nie zgodzić!

5/5
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
East News

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nigdy nie wzięli ślubu. Uważali, że nie jest im do niczego potrzebny. Stworzyli szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Mieli troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana.