Kinga Rusin na okładce Flesza

Kinga Rusin na okładce najnowszego "Flesza"! Rusin walczy w sądzie, dziewczyna Bieniuka zaczyna pracę w mediach

Kinga Rusin na okładce Flesza

Już jutro, w poniedziałek do kupienia najnowszy "Flesz"! Co w nim znajdziecie? Kinga Rusin zapowiada, że będzie walczyć w sądzie o swoje prawa i milion złotych! Rusin walczy z byłym partnerem biznesowym. Dziennikarka uważa, że firma, z którą rozwiązała umowę nadal żeruje na jej marce i się pod nią podszywa. Pierwszą sprawę ma już za sobą, ale niestety czekają ją kolejne. Firma wciąż używa logo marki Kingi Rusin, jej profilu na Facebooku oraz strony internetowej - wszystko jest teraz oczywiście nielegalne. Czy Rusin naprawdę została oszukana? W najnowszym numerze "Flesza" dowiecie się całej prawdy!

 

W najnowszym "Fleszu" znajdziecie również informacje dotyczącego tego, co obecnie dzieje się z Jarosławem Bieniukiem i jego nową partnerką Martyną Gliwińską. Martyna zaczyna pracę... w mediach! Co będzie robić? Czy odniesie sukces?

 

A na dokładkę... letnie przeceny! Specjalne wydanie dla naszych Czytelniczek, które chcą wyglądać modnie i nie wydać fortuny na dodatki i ubrania. We "Fleszu" znajdziecie najmodniejsze elementy garderoby do... 100 złotych!

 

Zobacz też: Iga Lis jako modelka na pokazie Paprockiego&Brzozowskiego! Jak wypadła?

 

Kinga Rusin walczy o swoje prawa!

Kinga Rusin

 

We Fleszu przeczytacie również materiał o Martynie Gliwińskiej!

Jarosław Bieniuk zamieszka z Martyną Gliwińską

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26