Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kinga Rusin na okładce Flesza
Newsy

Kinga Rusin na okładce najnowszego "Flesza"! Rusin walczy w sądzie, dziewczyna Bieniuka zaczyna pracę w mediach

Kinga Rusin na okładce najnowszego "Flesza"! Rusin walczy w sądzie, dziewczyna Bieniuka zaczyna pracę w mediach

Już jutro, w poniedziałek do kupienia najnowszy "Flesz"! Co w nim znajdziecie? Kinga Rusin zapowiada, że będzie walczyć w sądzie o swoje prawa i milion złotych! Rusin walczy z byłym partnerem biznesowym. Dziennikarka uważa, że firma, z którą rozwiązała umowę nadal żeruje na jej marce i się pod nią podszywa. Pierwszą sprawę ma już za sobą, ale niestety czekają ją kolejne. Firma wciąż używa logo marki Kingi Rusin, jej profilu na Facebooku oraz strony internetowej - wszystko jest teraz oczywiście nielegalne. Czy Rusin naprawdę została oszukana? W najnowszym numerze "Flesza" dowiecie się całej prawdy!

 

W najnowszym "Fleszu" znajdziecie również informacje dotyczącego tego, co obecnie dzieje się z Jarosławem Bieniukiem i jego nową partnerką Martyną Gliwińską. Martyna zaczyna pracę... w mediach! Co będzie robić? Czy odniesie sukces?

 

A na dokładkę... letnie przeceny! Specjalne wydanie dla naszych Czytelniczek, które chcą wyglądać modnie i nie wydać fortuny na dodatki i ubrania. We "Fleszu" znajdziecie najmodniejsze elementy garderoby do... 100 złotych!

 

Zobacz też: Iga Lis jako modelka na pokazie Paprockiego&Brzozowskiego! Jak wypadła?

 

Kinga Rusin walczy o swoje prawa!

Kinga Rusin

 

We Fleszu przeczytacie również materiał o Martynie Gliwińskiej!

Jarosław Bieniuk zamieszka z Martyną Gliwińską

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinga Rusin na gali Plejady
East News
Newsy
Kinga Rusin zamieszka sama po raz pierwszy od... 27 lat. Dziennikarkę czeka życiowa rewolucja!
Kinga Rusin zamieszka sama po raz pierwszy od... 27 lat. Dziennikarkę czeka życiowa rewolucja!

  To będzie wielka rewolucja w życiu Kingi Rusin . Dziennikarka już wkrótce zamieszka sama! Dlaczego? Jej młodsza córka Iga Lis pod koniec września przeprowadza się do Londynu na studia. Kinga więc po raz pierwszy od 27 lat będzie miała mieszkanie tylko dla siebie!   - Starsza córka, Pola, wyprowadziła się już jakiś czas temu, więc po wyjeździe Igi Kinga będzie mieszkać sama. Pewnie minie trochę czasu, zanim się z tym oswoi - mówi "Fleszowi", koleżanka dziennikarki   Jak gwiazda poradzi sobie z samotnością? Czy zamieszka wkrótce z partnerem, prawnikiem Markiem Kujawą ? O tym przeczytacie w najnowszym "Fleszu".   Zobacz:  To NIEWIARYGODNE, co Kinga Rusin skrywa pod ubraniem! Jej ciało jest zachwycające!   Kinga Rusin niedługo zamieszka sama!   Iga Lis wyjeżdża na studia.   Więcej - w nowym "Fleszu"! 

Kinga Rusin na okładce Flesza październik 2016
Edipresse
Newsy
Kinga Rusin na okładce nowego "Flesza". Jak udało się jej schudnąć 8 kilo w 3 miesiące? Co jeszcze w numerze?
Kinga Rusin na okładce nowego "Flesza". Jak udało się jej schudnąć 8 kilo w 3 miesiące? Co jeszcze w numerze?

Kinga Rusin niedawno pokazała, że można mieć boskie ciało w wieku 45 lat. Rusin zobaczycie na okładce najnowszego Flesza , w numerze którego   zdradziła, jakie wyrzeczenia poniosła, by schudnąć 8 kilo w 3 miesiące? Jak wyglądała jej codzienna dieta i  ćwiczenia? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w najnowszym numerze Flesza!   Co jeszcze znajdziecie we Fleszu? Wszyscy o tym mówią, ale nikt głośno, że ma powstać reality-show z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem w ich domu. Para niedawno się pobrała, a po "Azja Express" widzowie ich pokochali i cenią za ich wielką miłość do siebie. Czy Rozenek i Majdan zgodzą się wpuścić kamery do swojego domu?   A także dużo  innych tematów już w jutrzejszej gazecie. Wywiad z Agnieszką Włodarczyk ,  w którym zdradza, co było powodem rozstania z Mikołajem Krawczykiem. W jakich są relacjach?   Dowiecie się też, jak może skończyć się hejt na Renatę Kaczoruk po tym co wydarzyło się w "Azja Express". A także o tym, że Anna Dereszowska wybrała się w wielką podróż po Azji i co zrobiła z dziećmi w tym czasie.   Więcej szczegółów we Fleszu, magazyn do kupienia w poniedziałek 03 października! Zobacz także: Kinga Rusin w kostiumie kąpielowym na okładce nowego "Be Active". Co za ciało!   Okładka "Flesza" z Kingą Rusin.

Kinga Rusin o proteście
Instagram
Newsy
Kinga Rusin pomaga protestującym kobietom, wsparła je naprawdę dużą kwotą! "Protestujmy. Do skutku"
Kinga Rusin pomaga protestującym kobietom, wsparła je naprawdę dużą kwotą! "Protestujmy. Do skutku"

Trybunał Konstytucyjny 22 października orzekł, że aborcja w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu jest niezgodna z konstytucją. Decyzja spotkała się z ogromną falą protestów. Polki i Polacy protestują już nie tylko w wielkich miastach, ale również w dziesiątkach mniejszych miejscowości. Do protestów przyłączyło się wiele gwiazd i znanych osób, a wśród nich Kinga Rusin . Dziennikarka bardzo zaangażowała się w protesty i jasno wyraża swój sprzeciw dla decyzji TK. Teraz zdecydowała się wspomóc organizacje kobiece również finansowo... Kinga Rusin przeznacza 100 tys. na organizacje walczące o prawa kobiet Kinga Rusin za pośrednictwem mediów społecznościowych po raz kolejny zapewniła o swoim wsparciu w walce o prawa kobiet i zdecydowała się przekazać 100 tys. zł na pomoc prawną dla organizacji kobiecych, wspierających protesty: Moc jest w działaniu. Walczmy o nasze prawa i godność! Dziś przeznaczam 100 tysięcy złotych na natychmiastową pomoc prawną i organizacyjną dla protestujących i krzywdzonych wyrokiem „TK” kobiet, dla czterech organizacji: Strajk Kobiet, Dziewuchy Dziewuchom, Centrum Praw Kobiet i Federację na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. To cegiełka pomocy dla kobiet, które właśnie zostały zdradzone przez Państwo i tych, którym przyjdzie być może bronić się w sądach przed nową inkwizycją - napisała Kinga Rusin na Instagramie. Dziennikarka dodała też, że pomoc rządowa dla organizacji kobiecych jest wstrzymywana, dlatego szczególnie teraz ważna jest każda forma wsparcia: Wspierajmy na różne sposoby kobiece organizacje. Rząd obciął im dotacje i marzyłby o tym, żeby przestały istnieć. Nie dajmy władzy tej satysfakcji! I protestujmy. Do skutku. Do zobaczenia w piątek na manifestacji w Warszawie! - dodała dziennikarka....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner