Party Stories
Newsy

Flesz Fashion Night: Znamy najmodniejszy makijaż na jesień 2019!

Co to była za impreza! 3 września już po raz 8 odbyła się wyjątkowa gala Flesz Fashion Night! Kogo mogliśmy zobaczyć na czerwonym dywanie w tym roku? Crème de la crème polskiego show-biznesu m.in. Paulinę Sykut-Jeżynę, Marinę, Małgorzatę Sochę, Julię Wieniawę, Agnieszkę Hyży czy Dorotę Gardias. W tym roku gala Flesz Fashion Night pozwoliła przenieść się swoim gościom do szalonych lat 80. Witajcie szerokie ramiona, błysk i cekiny! Podczas wyjątkowego pokazu mody swoje kreacje zaprezentowali najlepsi polscy projektanci - Ranita Sobańska, MMC, Łukasz Jemioł, Lidia Kalita, Mariusz Przybylski, Paprocki & Brzozowski, Martyna Sowik, Agnieszka Maciejak, Maciej Zień i Izabela Łapińska.

flesz_fashion_night_aa
AKPA

O piękny, ale i wyrazisty makijaż modelek zadbała firma AA Wings of Color. Na wybiegu mogliśmy podziwiać dwa rodzaje make-up’u. Pierwszym z nich była odważna, graficzna propozycja, czyli oczy modelek zostały mocno podkreślone niebiesko-fioletowymi cieniami. Druga wersja była bardziej kobieca i glamour, czyli delikatne, złoto-brązowe smokey eyes i usta w modnym koralowym odcieniu. A wszystko utrzymane w światowych trendach!

Zobaczcie sami wyjątkowe makijaże modelek z Flesz Fashion Night! :) 

 

Artykuł powstał z udziałem marki AA Wings of Color

gatta_flesz_fashion_night
ECS
Newsy
Flesz Fashion Night: To najgorętszy trend na jesień 2019!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'nLhFZAxXfaiJh2x1AWDcxvU3.j3Rei_aUXp9BB6zo3X.a7', 'qkfqlqruac', 'kqnazwsabqtygqfgblbdwkkswolx']); 3 września to ważna data w świecie polskiej mody. Dlaczego? Ponieważ właśnie wtedy odbyła się już po raz 8 gala Flesz Fashion Night! To najlepsza impreza modowa w roku, która zawsze przyciąga tłumy gwiazd oraz projektantów. W ATM Studio mogliśmy zobaczyć m.in. Julię Wieniawę, Marinę Łuczenko, Paulinę Sykut-Jeżynę, Małgorzatę Sochę, Martę Żmudę-Trzebiatowską czy Sławka Uniatowskiego. Podczas wielkiego pokazu mody swoje kolekcje zaprezentowali tacy twórcy jak MMC, Łukasz Jemioł, Maciej Zień, Lidia Kalita, Mariusz Przybylski, Agnieszka Maciejak, Paprocki&Brzozowski, Ranita Sobańska, Martyna Sowik, Izabela Łapińska. O piękne rajstopy dla modelek zadbała marka Gatta , która po raz kolejny udowodniła, że ta część garderoby wcale nie musi być nudna! W nowej kolekcji dominują oryginalne wzory – modny tygrysi print, metaliczny błysk, intensywny kolor i koronka. Naszym hitem są zdecydowanie rajstopy w gwiazdki, które pragniemy nosić na każdą imprezę! Koniecznie zobaczcie sami! :)   Materiał powstał we współpracy z marką Gatta  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner