Party Stories
Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni
Newsy

"On jest mega toksyczny" Internauci ostro o Mateuszu z Fit Lovers!

Udział duetu w "Ameryka Express" obnażył prawdę?

Duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, budzą ogromne emocje w Ameryka Express". Najpierw wokół pary wybuchł skandal, gdy w jednym z odcinków doszło do sprzeczki pary o zbyt krótką spódnicę Pameli. Według Internautów, Mateusz pokazał swoją zaborczą twarz, co bardzo im się nie spodobało. Do tego na ekranie scena wyglądała bardzo brutalnie i mogło się wydawać, że Mateusz popchnął Pamelę! Potem para tłumaczyła się z tego incydentu na swoim nagraniu na Youtube. Teraz internauci znów zwrócili uwagę na zachowanie Mateusza!

 

Zobacz: Córki znanej gwiazdy oszalały na punkcie Fit Lovers! O kim mowa?

 

Bracia Collins o swojej pracy z największymi gwiazdami Hollywood. Przy okazji puścili oczko w stronę Kingi Rusin

Mateusz jest toksyczny?

 

W ostatnim odcinku "Ameryki Express" uczestnicy musieli wcielić się w archeologów. Pamela zajmowała się nawigacją, a Mateusz musiał znaleźć totem w piasku. Widać było, że był podirytowany, gdy jego ukochana nie radziła sobie z zadaniem. Często ją krytykował i rzucał komentarze:

 

To jest kolejna bezsensowna informacja, Pamela.

 

Fani programu byli oburzeni zachowaniem Mateusza i ostro krytykowali go w sieci.

 

Mateo to ma chyba siano w głowie, najpierw sytuacja w autokarze, teraz poniżanie nawigatorki. To furiat, tylko nieźle się maskuje. Jego słoma z butów aż razi w oczy.

 

On jest mega toksyczny. Rozumiem, że dziewczyna jest zakochana ale on traktuje ją fatalnie. Stres nie jest wyjaśnieniem bo wtedy właśnie widać jaki ktoś jest.

 

Oglądałam wczoraj Amerykę Expresss i... wydaje mi się, że przez ten program niektórzy mogą zmienić o was zdanie. Intuicyjnie wyczuwam, że ten program wam nie posłużył. Wczoraj brak porozumienia, Gesslerowa hit, siła, spryt itd. Gessler z Sałatą jak TIM ale taki mega. A Wy.. Ciężko to komentować, ale Mateusz tłumaczy się ze swoich słabości (gorsze dni itd.) wczoraj masakra z tymi wykopami "pustynnymi", zauważyłam, że Pamela do Mateusza wycisnęła jakieś tam "Kocham cię" a on, że szkoda czasu na pogadanki. Coś w tym wszystkim nie gra. Brak porozumienia to jest widoczna sprawa - piszą internauci.

 

Myślicie, że internauci mają rację? Czy "Ameryka Express" obnażyła prawdę o związku Fit Lovers? 

 

Przeczytaj też: Fit Lovers wyjaśniają awanturę w autobusie i pokazują USUNIĘTE sceny z "Ameryka Express"

 

Zobacz: Duet Fit Lovers przerwał milczenie! Wreszcie skomentował awanturę z "Ameryka Express"

 

Fit Lovers budzą duże kontrowersje

Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express

Internauci uważają, że Mateusz jest toksyczny

Fit Lovers w
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni
Newsy
Fit Lovers znów w ogniu krytyki! Internauci oburzeni zachowaniem Mateusza w ostatnim odcinku "Ameryka Express"

East News
Newsy
Fit Lovers pokazali zdjęcie sprzed lat... Nie uwierzycie, że to te same osoby!

Fit Lovers w "Ameryka Express"
Instagram
Newsy
Widzowie zażenowani zachowaniem uczestnika "Ameryka Express": "Agresywny i zaborczy"!
W programie doszło do ostrej kłótni!

  Internauci zszokowani zachowaniem Fit Loversów w ostatnim odcinku programu "Ameryka Express" ! Za nami piąta odsłona reality-show, która przyniosła widzom ogromne emocje i niestety, nie były to pozytywne emocje. W ostatnim odcinku programu byliśmy świadkami ostrej kłótni Fit Loversów, którzy do tej pory wzbudzali raczej same pozytywne komentarze. Niestety, teraz to się zmieniło! Co wydarzyło się w programie i jak zareagowali internauci?   Zobacz także:  Fit Lovers konkurują z Anią i Robertem Lewandowskimi?!   Fani oburzeni zachowaniem Mateusza z Fit Lovers   W ostatniej odsłonie show doszło do dość zaskakującej sytuacji, podczas której Mateusz nie ukrywał swojej zazdrości i wściekłości. W trakcie jazdy autobusem doszło do ostrej wymiany zdań między Pamelą i Mateuszem z Fit Lovers. O co poszło? Mateuszowi nie spodobał się sposób siedzenia jego dziewczyny, która podróżowała w krótkiej spódnicy.  Pamiętaj, że jesteś w sukience, mordo - mówił Mateusz.    No i co, i fajnie. Dobra stylizacja do dobrej gry- odpowiedziała Pamela Odpowiedź Pameli najwyraźniej mocno zdenerwowała Mateusza, który zareagował bardzo ostro! Odepchnął swoją partnerkę i powiedział do niej wprost: Pamela, nie świeć d*pą! - wypalił Mateusz.  Dziewczyna była przerażona i powiedziała jedynie do kamery, że to już "koniec imprezy, kochani". Po chwili Mateusz się uspokoił, ale wciąż prosił Pamelę, żeby się zasłoniła i usiadła w innym miejscu.    Jak na takie zachowanie zareagowali internauci? Ostro! Po tym odcinku zdecydowałam się już więcej nie oglądać Waszych vlogow. Wiem co to toksyczny związek i z przerażeniem patrzyłam na to, co sie tam zadziało...Pamela, trzymaj się ciepło.   To nie było normalne zachowanie... Ciekawe jak się kończą takie historie gdy nie ma kamer?  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner