Finaliści SuperJedynek 2013
ONS/AKPA

Ostateczna lista SuperJedynek 2013: Lisowska, Jula, Enej...

Finaliści SuperJedynek 2013
ONS/AKPA

15 czerwca w ramach 50. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się 13 edycja plebiscytu SuperJedynki. Właśnie zakończył się etap, w którym to z pośród kilkunastu nominowanych w pięciu kategoriach słuchacze Polskiego Radia, czytelnicy "Super Expressu" i widzowie TVP1 wybrali finałowe dwójki, które zaprezentują się na żywo podczas galowego koncertu i powalczą o głosy w trakcie sms'owego głosowania.

Ciekawie zapowiada się walka o głosy widzów w kategorii SuperArtystka. Zmierzą się w niej Jula i Ewelina Lisowska, czyli dwie wokalistki, które w ciągu ostatnich miesięcy podbiły listy przebojów i zdobyły tysiące fanów. O miano SuperArtysty powalczą Rafał Brzozowski i Donatan.

W kategorii SuperZespół rywalizować ze sobą będą Enej i Pectus. Zwycięzcy pierwszej edycji "Must Be The Music" powalczą o nagrodę również w kategorii SuperPrzebój z piosenką "Skrzydlate ręcę". Tutaj ich przeciwnikiem będzie piosenka "Prawdziwe powietrze" Loki. Natomiast w kategorii SuperAlbum o głosy widzów zabiegać będą Ania Dąbrowska i Artur Andrus.

Zobacz: Opole 2013: Farna, Górniak, Marika... Kto jeszcze wystąpi?

Zagłosujcie w sondzie i wskażcie artystę, który najbardziej zasługuje na SuperJedynkę 2013:Jula w 6 odcinku "Bitwy na głosy 3"


Zobaczcie kto jeszcze walczył o nagrodę, ale nie awansował do finałowego etapu:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11