Top Model: finaliści 9. edycji show
mat. prasowe TVN

Finał "Top Model" już za nami! Kto wygrał 9. edycję programu? 

Top Model: finaliści 9. edycji show
mat. prasowe TVN

Wielki finał dziewiątej edycji "Top Model" już za nami! Dziś wieczorem poznaliśmy nazwisko zwycięzcy  najnowszej odsłony hitowego programu TVN. Kto okazał się najlepszy? Wiemy! W finale wzięli udział: Mikołaj Śmieszek, Weronika Kaniewska oraz Patrycja Sobolewska. O nagrodę główną miał również walczyć Dominic D'Angelica, jednak ze względu na szokujące doniesienia, że w przeszłości miał się dopuścić przestępstwa na tle seksualnym, producenci zdecydowali o usunięciu Dominica z programu. Kto ostatecznie wygrał "Top Model"? Zobaczcie naszą relację!

Wielki final "Top Model" 

Wielki finał "Top Model" poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg, a gościem muzycznym programu była m.in.  Anna Karwan. Tuż przed rozpoczęciem programu lektor poinformował o wykluczeniu Dominica D'Angelica z show- stacja przeprosiła widzów za zaistniałą sytuację. Później odbył się pierwszy pokaz z udziałem finalistów i pozostałych uczestników 9. edycji "Top Model". Widzowie zobaczyli również kulisy powstawania sesji okładkowej do jednego z magazynów. Jak jurorzy ocenili sesję uczestników?

Patrycja Sobolewska otrzymała 12 pkt. Weronika Kaniewska otrzymała 11 pkt. Mikołaj Śmieszek otrzymał 15 pkt. 

Niestety, w związku z pandemią koronawirusa w programie zabrakło publiczności, ale prowadzący łączyli się rodzinami finalistów- bliscy mocno wspierali Patrycję, Weronikę i Mikołaja i przesyłali im wirtualne wsparcie. Po głosowaniu jurorów i krótkich rozmowach z bliskimi finalistów odbył się kolejny pokaz, tym razem przy występie Mery Spolsky. 

Po pokazie dowiedzieliśmy się, że do ścisłego finału trafili Mikołaj i Patrycja. Niestety, Weronika musiała pożegnać się z show, ale zajęła wysokie trzecie miejsce. 

Jest lekki niedosyt, ale to była świetna przygoda. Stało się, odpadam jako trzecia, ale będę działać dalej- powiedzała Weronika Kaniewska.

Po pierwszych eliminacjach odbył się kolejny pokaz, a na scenie wystąpił Ralph Kamiński. Później widzowie mogli zobaczyć kulisy i efekty ostatniej sesji zdjęciowej finalistów. Następnie na scenie zaśpiewał Baranovski, a na wybiegu ponownie zobaczyliśmy wszystkich uczestników 9. edycji programu.  

Po zliczeniu głosów jurorów i widzów okazało się, że 9. edycję "Top Model" wygrał Mikołaj Śmieszek. Zwycięzca otrzymał kontrakt z agencją modelek, sesję okładkowa i 100 tysiecy! 

Chciałbym podziękować wszystkim, całej mojej rodzinie- mówił szczęśliwy model.

Gratulujemy! 

Zobacz także: Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model". Były uczestnik show wydał oświadczenie! "Nie jestem przestępcą ani oprawcą"

Program wygrał Mikołaj!

 

Trzecie miejsce w programie zajęła Weronika Kaniewska.

Weronika Kaniewska otrzymała „Złoty Bilet” w Top Model! Kim jest?

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44