Anna Wyszkoni i Agnieszka Sienkiewicz walczą w finale "Tańca z Gwiazdami"
ONS

Dzisiaj finał "TzG"! Sprawdziliśmy, kto ma większe szanse na zwycięstwo

Anna Wyszkoni i Agnieszka Sienkiewicz walczą w finale "Tańca z Gwiazdami"
ONS

Już dzisiaj na Polsacie wielki finał popularnego show "Taniec z Gwiazdami". Ta edycja była niezwykle emocjonująca, a do samego finału dotarły Anna Wyszkoni i Jan Kliment, a także Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino. W finale oczywiście nie zabraknie także reszty uczestników. Zobacz: Wyszkoni i Sienkiewicz wyciskają siódme poty na treningu

Obie gwiazdy radziły sobie na parkiecie bardzo dobrze. Wokalistka była faworytką od samego początku, a jej poczucie rytmu zostało docenione już w pierwszym odcinku. Sienkiewicz z kolei przez okres trwania programu bardzo się rozwinęła, a jurorzy i widzowie doceniali to coraz wyższymi punktami. W dzisiejszym finałowym odcinku obie pary zatańczą po trzy tańce. Pierwszym będzie wybór jury, drugim ich samych, a jako trzeci taniec pary pokażą freestyle.

Ciężko jednak jednoznacznie stwierdzić, która z uczestniczek ma większą szansę na wygraną. Według pozostałych gwiazd i tancerzy, którzy brali udział w tej edycji to właśnie Agnieszka ma szansę na zwycięstwo. Sądząc jednak po ilości fanów zgromadzonych na oficjalnych profilach artystek, można śmiało powiedzieć, że przoduje Ania, ponieważ ma o blisko 50 tysięcy zwolenników więcej. Agnieszka jednak nie jest na straconej pozycji, ponieważ fanpage jej i Stefano utworzony na potrzeby "Tańca z gwiazdami" ma 9 razy więcej fanów niż Ani i Janka. Należy jednak pamiętać, że to właśnie Wyszkoni i Kliment od pierwszego odcinka zdobywają najwyższe noty i uznanie jurorów. Szanse są bardzo wyrównane, a kto okaże się najlepszy dowiemy się już dzisiaj wieczorem.

Zanim jednak dowiemy się, kto sięgnie po Kryształową Kulę i pieniądze, widzów czekają nie lada emocje. Dodatkowo atrakcją wieczoru będzie występ muzyczny Sylwii Grzeszczak wraz z czternastoosobowym chórem podczas którego piosenkarka zaprezentuje utwór "Kiedy tylko spojrzę". 

Za kogo trzymacie kciuki?

Zobacz: Ania Wyszkoni odbiera sobie szansę na wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"
 

Piękne kreacje gwiazd w półfinale "Tańca z Gwiazdami"

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04