Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Piotr Trojan jako Tomasz Komenda w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
East News
Newsy

Film o Tomaszu Komendzie w kinach od 18 września! W głównej roli Piotr Trojan

Edward Miszczak ogłosił, że 18 września do kin wejdzie film o Tomaszu Komendzie. Kto w nim zagra?

Sprawą Tomasza Komendy żyła cała Polska! Po latach wyszło bowiem na jaw, że mężczyzna został skazany za zabójstwo, którego nie popełnił. Tomasz Komenda spędził w więzieniu ponad 18 lat! Jego historia wstrząsnęła opinią publiczną. Do tego stopnia, że już niedługo na ekrany kin wejdzie film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Poznajcie szczegóły tej produkcji!

Zapytaliśmy Rafała Collinsa o pracę dla Tomasza Komendy. Odpowiedź nas zaskoczyła!

Kto zagra Tomasza Komendę w filmie "25 lat niewinności"?

Edward Miszczak podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN ogłosił dokładną datę premiery filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Produkcja trafi do kin już 18 września. W głównej roli zobaczymy Piotra Trojana, którego widzowie mogą kojarzyć z takich seriali, jak choćby "Znaki", "Pułapka" czy też "Na Wspólnej". Obok niego w filmie pojawią się także między innymi Magdalena Różczka oraz Agata Kulesza. 

Za reżyserię "25 lat niewinności" odpowiada Jan Holoubek, dla którego będzie to pełnometrażowy debiut. Co ważne, film powstał za pełną zgodą Tomka Komendy oraz jego bliskich.

Sprawa Tomasza Komendy

Tomasz Komenda trafił do więzienia, gdy miał zaledwie 23 lata. Mężczyzna został oskarżony o brutalny gwałt i zabójstwo nastolatki, do którego miało dojść w Miłoszycach niedaleko Wrocławia w sylwestrową noc 1996/1997. Mimo braku twardych dowodów na to, że to właśnie Tomek Komenda dopuścił się tej okrutnej zbrodni, chłopak został skazany na 25 lat pozbawienia wolności.

Jednak dzięki dociekliwości między innymi dziennikarzy w 2016 roku prokuratura wróciła do tej sprawy. W toku śledztwa wyszło na jaw, że Tomasz Komenda nie mógł popełnić tej zbrodni. W 2018 roku mężczyzna wyszedł na wolność. Tomek Komenda domaga się teraz odszkodowania od państwa w wysokości pond 18 mln złotych.

Obejrzycie film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"?

Tomasz Komenda
East News

Ostatnio pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu produkcji. W głównej roli zobaczymy Piotra Trojana. Podobny?

Piotr Trojan jako Tomasz Komenda w filmie
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Antoni Królikowski wideo
East News
Newsy
Antek Królikowski szczerze o roli w filmie "Bad Boy"! "Nigdy nie zagrałem roli tak trudnej, tak..."

Antek Królikowski zagrał główną rolę w najnowszym filmie Patryka Vegi "Bad Boy" o środowisku kibiców. Wcielił się w nim w postać Pablo, członka kibolskiego gangu. Podczas rozmowy z Party.pl zdradził, czy od początku widział się w tej roli? Aktor opowiedział też o atmosferze panującej na planie. Okazuje się, że podczas kręcenia każdego z filmów Patryka Vegi na planie panuje ten sam schemat. O co chodzi? Obejrzyjcie wideo. Tam znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania.  Sam Patryk Vega zdradził, że od początku to właśnie Antoniego Królikowskiego widział w roli głównej! Aktor dostał tę rolę bez castingu? Zobaczcie, jak to się odbyło! Antek Królikowski z dziewczyną na premierze filmu "Bad Boy". Na premierze aktor pojawił się w  personalizowanej bomberce projektanta mody,  Rodrigo De La Garza.    

Tomasz Komenda uniewinniony
East News
Newsy
Tomasz Komenda: "Nie usłyszałem słowa przepraszam". Wiemy, o jakie odszkodowanie walczy
Piotr Trojan jako Tomasz Komenda w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"
Mat. prasowe
Newsy
Jest zwiastun filmu o Tomaszu Komendzie! Uwaga: drastyczne sceny!
Zobacz zwiastun filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"

To już pewne! 18 września na ekrany kin wejdzie poruszający film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" . Jan Holoubek w swoim pełnometrażowym debiucie opowiada historię młodego chłopaka, która poruszyła miliony osób. W internecie pojawił się właśnie zwiastun filmu o Tomaszu Komendzie . Zobaczcie sami! Zwiastun filmu o Tomaszu Komendzie Jak już wspomnieliśmy, film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" będzie miał swoją premierę 18 września. W głównej roli zobaczymy Piotra Trojana, którego widzowie mogą kojarzyć z takich seriali, jak choćby "Pułapka", "Znaki" czy też "Na Wspólnej". W postać matki Tomka Komendy wcieli się Agata Kulesza . Obok nich zobaczymy także między innymi Magdalenę Różczkę oraz Jana Frycza. W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu o Tomku Komendzie. Niektóre sceny są naprawdę drastyczne! Sprawa Tomasza Komendy Przypomnijmy, że Tomasz Komenda został oskarżony o brutalny gwałt i zabójstwo nastoletniej dziewczynki. Do zdarzenia miało dojść w sylwestrową noc 1996/1997 w jednej z dyskotek pod Wrocławiem. Mimo braku twardych dowodów na winę Tomka Komendy, 23-letni wówczas chłopak został skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Po 18 latach na jaw wyszły nowe fakty w tej sprawie. Dzięki dociekliwości obrońców oraz dziennikarzy udało się udowodnić, że Tomasz Komenda jest niewinny. Mężczyzna wyszedł na wolność w 2018 roku. Teraz domaga się odszkodowania od państwa w wysokości 18 mln zł! Obejrzycie film o Tomku Komendzie? W roli głównej zobaczymy Piotra Trojana. Podobny?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner