ONS

Film Independent Spirit Awards 2012: gwiazdy w wiosennych stylizacjach

ONS
W Santa Monica w Kalifornii odbyła się gala Film Independent Spirit Awards 2012. To jedno z najważniejszych wydarzeń filmowego świata, co roku przyciąga mnóstwo gwiazd.

Tym razem na czerwonym, a raczej fioletowym dywanie gwiazdy prezentowały wyjątkowo wiosenne stylizacje. Jak widać my na wiosnę będziemy musieli jeszcze chwile poczekać.

Anna Kendrick, aktorka znana z filmów z cyklu Saga Zmierzch miała na sobie wzorzystą sukienkę w stylu lat 50. pochodzącą z tańszej linii Alexandra McQueena McQ. Swój look uzupełniła szpilkami „Honey” projektu Briana Atwooda.

Zoe Saldana postawiła na najmodniejsze w sezonie kwiaty. Jej ultrakrótka sukienka Balmain wyglądała nieziemsko. Aktorka również postawiła na buty od Atwooda.

Florystyczny deseń wybrała również Rashida Jones („Social Network”), która miała na sobie piękną sukienkę Oscara de la Renty oraz szpilki Rogera Viviera model „Bow Chic”.

Kate Beckinsale założyła kombinezon w elektryzującym kolorze z kolekcji Diane von Furstenberg. Swój look uzupełniła szpilkami Christiana Louboutina, biżuterią Lorraine Schwartz i kopertówką Gucci.

Oby do wiosny…

jm

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22