Filip Mettler nagrywa debiutancki singiel z Markiem Kościukiewiczem
ONS

Filip Mettler nagrywa z producentem Dody i Steczkowskiej

Filip Mettler nagrywa debiutancki singiel z Markiem Kościukiewiczem
ONS

Filip Mettler był jednym z najbardziej wyrazistych uczestników trzeciej edycji "X-Factor". Młody wokalista był nawet faworytem do zwycięstwa, jednak głosami widzów, a ostatecznie jury, musiał opuścić program. Przypomnijmy ten zaskakujący moment: SZOK! Filip Mettler odpadł z "X-Factor"

Filip nie osiadł na laurach i postanowił wykorzystać możliwości jakie dał mu program. Ostatnio uczestnik muzycznego show pochwalił się, że w końcu rozpoczął pracę nad debiutanckim materiałem. Mettlerowi w karierze pomaga nie byle kto. Jego producentem został sam Marek Kościukiewicz, który jest współautorem wielu hitów zespołu De Mono, a także ma na koncie współprace z całą plejadą polskich gwiazd, takich jak Doda, Kayah, Justyna Steczkowska czy Kazik Staszewski.

- Mogę już oficjalnie Wam powiedzieć, że mój singiel to kwestia Tygodni! Jestem niesamowicie szczęśliwy, że współautorem oraz producentem będzie twórca hitów takich jak "Kochać inaczej", "Szczęśliwego nowego jorku", czy "Statki na niebie" - MAREK KOŚCIKIEWICZ! Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie efekt naszej pracy! [pisownia oryginalna] - napisał zadowolony Filip na Facebooku.


Wokalistka dołączył również dwie fotki ilustrujące kulisy jego pracy z producentem. Myślicie, że Filip ma szansę przebić się na naszym rynku muzycznym? Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu swój pierwszy teledysk nagrywała zwyciężczyni ostatniej edycji "X-Factor", Klaudia Gawor. Zobacz: Drapieżna Gawor na planie debiutanckiego teledysku
 

Tak wyglądał finał "X-Factor 3":

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33