Party Stories
Filip Chajzer ostro zaatakowany przez internautkę
Newsy

Brutalny atak hejterki na Filipa Chajzera! Nie zabrakło przerażających słów o śmierci jego syna...

Wszelkie granice zostały przekroczone!

Filip Chajzer na swoim Facebooku udostępnił wiadomość od jednej z internautek. Kobieta twierdzi, że dziennikarz TVN wykorzystuje śmierć swojego syna do robienia kariery! Fani Filipa Chajzera są w szoku i wspierają dziennikarza. On sam zareagował równie ostro!

Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Brutalny atak hejterki na Filipa Chajzera

Post tajemniczej pani Ireny D. budzi ogromne emocje. Hejterka zaatakowała Filipa Chajzera w najbardziej brutalny sposób. Napisała o śmierci syna dziennikarza i zasugerowała, że nie zazna on spokoju, dopóki Filip nie zacznie szanować innych. O co jej chodziło? Tego nie wie chyba nikt, ale internautka wypunktowała w każdym słowie skrót "PO", który kojarzy się z największą opozycyjną partią - Platformą Obywatelską. Czyżby to zatem sympatia Filipa do PO tak ją zdenerwowała?

Panie Chajzer Smierc syna niczego Nie Nauczyla! Wyglada na to ze Nawet POmoga w robieniu karieru. Ale sPOtka pana Nastepna tragedia i to nie jedna! Do puki Doputy nie zacznie Pan szanowac inych Pana Syn nie zazna sPOkoju !, - napisała Irena D. (pis. oryginalna).

Jak na tak okrutne słowa zareagował sam dziennikarz? Filip zastanawia się, czy nie jest to fikcyjne konto, jednak chce uświadomić wszystkim, jak ludzie potrafią być okrutni:

To bardzo dla mnie trudne ale wkleję posta od uroczej brunetki, Pani Irenki. Mam nadzieję, że to pomoże zrozumieć Państwu ile siana można mieć w pustym łbie... To może być moja albo Twoja sąsiadka, uśmiechnięta, uczynna, miła a pod deklem... takie zło. Żeby los był dla tego tępaka łaskawy... A jeśli to fejkowe konto to też chciałbym spotkać autora osobiście... - napisał na Facebooku.

Internauci od razu zaczęli go wspierać. Co więcej - próbują zdemaskować panią Irenę D. Filip Chajzer podziękował im za pomoc, zaznaczył również, że takich ataków jest o wiele więcej:

Z całego serca dziękuję za wasze wsparcie. To dla mnie bardzo ważne. Wiedzieć, że nie jestem sam w obliczu takiej bezmyślności. Bezcenne wręcz. Nie umiem i nie chcę opowiadać czy publicznie okazywać tego co czuję. Walczę o każdy kolejny dzień z całej mojej siły. Na szczęście mam jej coraz więcej. Takich wiadomości jak ten post dostaję kilka w miesiącu. Nie chcę nawet wiedzieć co dzieję się w komentarzach na szmatławych portalach. Mogę się tylko domyślać. Dzięki wam jednak mocno wierzę w to, że ludzi dobrej woli jest więcej. Dzięki jeszcze raz! - dodał Filip.

Kim jest pani Irena D. i czy weźmie odpowiedzialność za swoje słowa? A może to fikcyjne konto? Trzymamy kciuki za Filipa i wspieramy go z całego serca w walce z takimi osobami.

 

Zobacz: Zygmunt Chajzer pierwszy raz o śmierci wnuczka: "To jest tak, jakby straciło się kawałek siebie"

 

Brutalny atak hejterki na Filipa Chajzera.

Filip Chajzer ostro zaatakowany przez internautkę

Filip Chajzer dostaje kilka takich wiadomości w każdym miesiącu.

Filip Chajzer
ONS

Filip Chajzer został zaatakowany przez internautkę.

Filip Chajzer w granatowej marynarce

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Internautka przeprosiła Filipa Chajzera
Newsy
"Jest i finał tej smutnej historii". Hejterka przeprosiła Filipa Chajzera. Jak się wytłumaczyła?

Hejterka przeprosiła Filipa Chajzera ! Okazuje się, że dziennikarz otrzymał wiadomość z przeprosinami od internautki - Ireny D., która wcześniej zaatakowała go na Facebooku. Kobieta zarzucała Filipowi Chajzerowi, że wykorzystuje śmierć swojego dziecka do robienia kariery. Gwiazdor TVN opublikował wiadomość od kobiety, żeby pokazać swoim fanom jak okrutni mogą być ludzie. To bardzo dla mnie trudne ale wkleję posta od uroczej brunetki, Pani Irenki. Mam nadzieję, że to pomoże zrozumieć Państwu ile siana można mieć w pustym łbie... To może być moja albo Twoja sąsiadka, uśmiechnięta, uczynna, miła a pod deklem... takie zło. Żeby los był dla tego tępaka łaskawy... A jeśli to fejkowe konto to też chciałbym spotkać autora osobiście... Tajemnicza pani Irena D. w ostrych słowach zaatakowała Filipa Chajzera poruszając jego najczulszy punkt- śmierć jego syna. Panie Chajzer Smierc syna niczego Nie Nauczyla! Wyglada na to ze Nawet POmoga w robieniu karieru. Ale sPOtka pana Nastepna tragedia i to nie jedna! Do puki Doputy nie zacznie Pan szanowac inych Pana Syn nie zazna sPOkoju !, - napisała Irena D. (pis. oryginalna). Okazuje się, że sprawa znalazła swój finał. Kobieta po raz kolejny napisała do Filipa Chajzera. Internautka przeprasza dziennikarza i prosi o wybaczenie: Szanowny Panie Chajzer Jest mi Ogromnie Przykro ze obrazilam Pana i Pana uczucia. Nie jestem w stanie wytlumaczyc co mna kierowalo Nie znam Pana i nie mialam zadnych powodow zeby wpisac tak bezmyslny i obrazliwy wpis, Moje bezmyslne zachowanie sprawilo Panu wiele bolu! Jedynie co moge zrobic To  Bardzo serdecznie i z glebi serca Pana Przeprosic! Bo Pan nie zasluzyl na zadna zniewage!! Bede sie Modlic zeby Pan mi wybaczyl! Jeszcze raz bardzo bardzo serdecznie Pana przepraszam, Irena- napisała hejterka (pis. oryginalna). Jak skomentował jej słowa sam Filip Chajzer ? Dziennikarz...

Filip Chajzer w okularach
TV-Show
Filip Chajzer miał 2,8 promila w pracy. I to o 8.00 rano! Materiał wyemitowano w "Dzień Dobry TVN"
Filip Chajzer nas zaskoczył...

Filip Chajzer miał 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu w czasie nagrania jednego z odcinków "Dzień Dobry TVN"! O co chodzi? Dziennikarz postanowił zrobić w Gdańsku reportaż z jednym z miejscowych urzędników na temat ciekawego donosu. Mężczyzna opowiedział, jak jedna z koleżanek poczęstowała go w ramach podziękowań za przestawienie ciężkiego biurka czekoladkami z nadzieniem kawowym. Po kilkunastu minutach w biurze pojawili się policjanci, którzy dostali zgłoszenie, że mężczyzna w urzędzie spożywa alkohol.  Następnie został on zbadany alkomatem, a wynik pomiaru wynosił 0,0 promila. Dlaczego? Bo policja przyjechała po 20 minutach i czekoladki z alkoholem przestały już działać :-).    Filip Chajzer postanowił pójść za ciosem i przeprowadził eksperyment. Na wizji reporter zjadł dwie czekoladki z alkoholem i także poddał się badaniu alkomatem. Podczas nagrania obecna była również przedstawicielka policji, która sprawdziła trzeźwość Filipa. Alkotest wykazał, że na ten moment Chajzer miał w wydychanym powietrzu 2,8 promila. I to 8 rano! Jak widać niektóre materiały dziennikarz lubi przygotowywać na rauszu. :) Zobaczcie to wideo!   Zobacz: Brutalny atak hejterki na Filipa Chajzera! Nie zabrakło przerażających słów o śmierci jego syna...   Filip Chajzer miał 2,8 promila w pracy! (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); 2.8 promila o 8:00 rano. Kto przebije redaktora?:) Opublikowany przez Filip Chajzer na  22 marca 2016 Filip Chajzer zrealizował zabawny materiał Widzieliście już?    

Filip Chajzer odpowiada hejterowi
Newsy
Hejter napisał o zmarłym dziecku Filipa Chajzera! Dziennikarz w emocjonalnym wpisie: "Walczę o każdy dzień życia"

Filip Chajzer w emocjonalnym wpisie odpowiada hejterowi. Dziennikarz po raz kolejny musiał zmierzyć się z bardzo ostrym atakiem jednego z internautów, który obraził jego tragicznie zmarłe dziecko. Blisko dwa lata temu w wypadku samochodowym pod Płońskiem zginął syn Filipa Chajzera, 10-letni Maks. Dziennikarz zaledwie kilka tygodni temu w programie "Uwaga" przyznał, że do tej pory nie poradził sobie ze stratą dziecka. Niestety, gwiazdor TVN co jakiś jest atakowany przez hejterów.  Ponad rok temu Filip Chajzer pokazał, jaką wiadomość dostał od internautki, która obrażając dziennikarza w brutalny sposób nawiązała do śmierci jego syna. Teraz w sieci pojawił się kolejny hejt! Filip Chajzer odpowiada hejterowi i pokazuje jego wpis Dziennikarz zamieścił na swoim profilu na Facebooku screen wpisu swojego hejtera i w emocjonalnym wpisie odniósł się do brutalnego ataku.  Od prawie dwóch lat walczę o każdy dzień życia ze wzrokiem i myślami skierowanymi przed siebie. Staram się robić dla dzieci i kraju, który kocham tyle ile mam siły, czasu i pomysłowości... Chcę żeby najważniejszy człowiek mojego życia był ze mnie dumny . Ale ku*** mać jest też czas kiedy nie mam nawet grama siły. Czy człowiek może być aż tak podły? Serio...? Jakim zwierzęciem trzeba być, żeby użyć takich słów. Przepraszam wszystkie zwierzęta. Złe porównanie. Mógłbym jeszcze zadać setki pytań o sens jego wiary, ale po co... To bydle i tak nie zrozumie. Kimkolwiek jesteś mam nadzieję, że nigdy nie spotka Cię porównywalna tragedia, bo nikt nigdy nie powinien przez to przechodzić. Nawet taki wał, ch** i największy idiota świata, którym jesteś - skomentował Filip Chajzer.  Zobaczcie, jaką wiadomość od hejtera dostał Filip Chajzer . Zobacz także:  „Nie podniosłem się do dzisiaj’’. Filip Chajzer po raz pierwszy tak szczerze o stracie syna...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner