Filip Chajzer zakpił z Madoxa
ONS

Filip Chajzer wbił szpilę Madoxowi. Okazją do tego była Eurowizja

Filip Chajzer zakpił z Madoxa
ONS

Kilka dni temu w jednym z programów śniadaniowych pojawili się Madox i Mateusz Maga. Celebryci o androgenicznej urodzie opowiadali wówczas o reakcji społeczeństwa na uch wygląd i styl ubierania. Wypowiedzi Magi i Madoxa postanowił skomentować Filip Chajzer, który na portalu społecznościowym zastanawiał się jak ma wytłumaczyć dziecku co to znaczy być mężczyzną. Wpis dziennikarza nie spodobał się m.in. Michałowi Pirógowi. Zobacz: Piróg ostro odpowiada na wpis Chajzera: Panie Chajzer, pan poszuka...

Okazuje się jednak, że Filip Chajzer nie odpuszcza piosenkarzowi. Madox po raz kolejny stał się bohaterem wpisu dziennikarza. Prezenter Dzień Dobry TVN postanowił bowiem skomentować wyniki głosowania podczas Eurowizji. Przy okazji wbił szpilę muzykowi i ocenił, kto miałby szansę na wygraną w międzynarodowym konkursie.

- Niestety znam receptę na wygraną konkursu Eurowizji... i jest to Michał Szpak... mówię bez jaj. Madox pasuje lookiem ale nie umie śpiewać. Szpak umie i wygląda jakby się urodził , żeby Eurowizję wygrać- napisał na Facebooku.


Wygląda więc na to, że Filip Chajzer nie odpuszcza Madoxowi. Co sądzicie o kontrowersyjnych wpisach dziennikarza?

Zobacz na Polki.pl: Mateusz Maga w ciężkiej depresji? Kto chce go zniszczyć?Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59