Filip Chajzer martwi się o ojca
EastNews

Filip Chajzer martwi się o ojca i apeluje do fanów. Zygmunt Chjazer trafił do szpitala

Filip Chajzer martwi się o ojca
EastNews

Filip Chajzer właśnie zaapelował do fanów. Niestety, choć jutro obchodzi swoje urodziny, nie ma powodów do świętowania. Znany prezenter opublikował w swoich mediach społecznościowych poruszający wpis. Okazuje się, że jego ojciec czeka na operację w szpitalu. Niestety, stan zdrowia Zygmunta Chajzera jest bardzo poważny. Jak przyznał Filip Chajzer, wszystko zaczęło się dwa miesiące temu, chwilę później skutki mogłyby okazać się tragiczne. 

Zobacz także: Za co Filip Chajzer ceni swojego tatę Zygmunta?

Zygmunt Chajzer czeka na poważną operację. Filip Chajzer apeluje do fanów

Choć publikowane wcześniej w mediach społecznościowych posty i zdjęcia przez Filipa Chajzera, jak i samego Zygmunta Chajzera na nic nie wskazywały, okazuje się, że uwielbiany dziennikarz ma problemy ze zdrowiem i już dziś przejdzie poważną operację. Jak podkreślił Filip Chajzer, to już ostatni dzwonek.

Drodzy. Ci którzy śledzą mojego Fb i I Insta wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzer's jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację - przekazał prezenter. 

Jak wyznał w poruszającym wpisie Filip Chajzer, postawiona przez lekarzy diagnoza nie pozostawiała żadnych wątpliwości. Gwiazdor TVN zaapelował do swoich fanów o wsparcie dla swojego ojca, a także o dbanie o zdrowie najbliższych. 

Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie. Ten post ma bardzo ważne przesłanie. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania. Ściskam. Wasz Filip

Internauci natychmiast zareagowali na opublikowany wpis i w licznych komentarzach przesłali Zygmuntowi Chajzerowi najlepsze życzenia zdrowia oraz masę ciepłych słów. Wszyscy mają nadzieję, że operacja przejdzie zgodnie z planem a uwielbiany dziennikarz szybko powróci do sił. 

 

Filip Chajzer zaapelował do fanów. Jak się okazuje dziś Zygmunt Chajzer przejdzie bardzo poważną operację. 

Mężczyźni są ze sobą bardzo zżyci, a od kiedy Filip Chajzer postanowił pójść w ślady słynnego ojca, ten okazuje mu ogrom wsparcia i chętnie angażuje się do wspólnych projektów. 

Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer w kuchni
Instagram

Jak się okazuje, Zygmunt Chajzer to nie tylko wspaniały dziennikarz, ale przede wszystkim ojciec i dziadek. 

Zygmunt Chajzer bawi się z dzieckiem
Instagram
 

Więcej na temat Filip Chajzer Zygmunt Chajzer
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08