Filip Chajzer wygrał aukcję WOŚP
Facebook

Filip Chajzer wygrał licytację WOŚP i zapowiada: "Moja ulubiona Pani z telewizji, proszę szykować się na ostrą jazdę"!

Filip Chajzer wygrał aukcję WOŚP
Facebook

Filip Chajzer wygrał aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Okazuje się, że gwiazdor TVN brał udział w licytacji, w której zwycięzca będzie miał okazję nauczyć się jazdy konnej w towarzystwie Dagmary Kaczmarek-Szałkow, dziennikarki TVN24. Aukcja zakończyła się zaledwie kilka godzin temu (w czwartek 9 lutego) o czym poinformował sam Filip Chajzer, zdradzając przy okazji swoim fanom na Facebooku, że to on został szczęśliwym zwycięzcą!

 

Filip Chajzer wspiera WOŚP

Filip Chajzer zaoferował 4 050,00 złotych i to właśnie on wygrał licytację WOŚP. Teraz gwiazdor TVN pochwalił się swoim sukcesem za pośrednictwem Facebooka. 

Kim jestem? Jestem zwycięzcą. Kim jestem? Jestem zwycięzcą. Moja ulubiona Pani z telewizji, proszę szykować się na ostrą jazdę:)- napisał Filip Chajzer.

Wygraną Filipa Chajzera skomentowała sama Dagmara Kaczmarek-Szałkow!

No i wszystko jasne! 👌👍👏 Filip Aleksander Chajzer gratuluję! Masz wielkie serducho do pomagania! Jesteś zwycięzcą - będziesz koniarzem! Ihaaa 🐎🐎🐎 bo największe szczęście w świecie, na końskim leży grzbiecie ! - napisała gwiazda TVN24.

Filipowi Chajzerowi serdecznie gratulujemy! Dziennikarz po raz kolejny pokazał, że ma wielkie serce! Warto również przypomnieć, że dzięki Filipowi na konto WOŚP wpłynęło już 7 440,00 złotych- właśnie tyle zaoferowano za sweter Filipa, który przekazał na aukcję!

 

Zobacz także: Filip Chajzer pokazał swoje mieszkanie! Dziennikarz ma bardzo dobry gust!

 

Filip Chajzer wygrał aukcję WOŚP.

Filip Chajzer wygrał aukcję WOŚP
Facebook

Zwycięstwo Filipa skomentowała Dagmara Kaczmarek-Szałkow.

Filip Chajzer wygrał aukcję WOŚP
Facebook

Gratulujemy!

Filip Chajzer
ONS

 

Więcej na temat WOŚP Filip Chajzer
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43