Figurski został dyrektorem stacji tv

Po ostatnich zawirowaniach związanych ze skandalem na antenie Eski Rock, wydawało się, że Michał Figurski skazany będzie w show-biznesie na banicję. (zobacz: Figurski chowa się przed paparazzi) Jak się jednak okazało nie wszyscy postawili na słynnym dziennikarzu krzyżyk. Właśnie otrzymaliśmy informację, że Figurski objął funkcję dyrektora programowego stacji Rebel:tv, grającej muzykę rockową.

Jak czytamy w komunikacie prasowym Michał na nowym stanowisku będzie odpowiadał mi.in "za opracowanie i wprowadzenie w życie nowej koncepcji programowej rebel:tv". Sam zainteresowany jest pełen entuzjazmu:

- Zaprezentujemy widzom zupełnie nową jakość rozrywki i lifestylu w klimacie rebel. Czas dodać telewizji prawdziwego rock’n’rolla - mówi Michał Figurski

Równie entuzjastyczna jest prezes 4fun Media, Ewa Czekała:

- Jestem przekonana, że wieloletnie doświadczenie i doskonałe zrozumienie realiów komercyjnego rynku, którym może pochwalić się Michał Figurski, zaowocuje powstaniem nowej jakości w segmencie stacji muzycznych.

Jak będzie wyglądać rebel:tv pod kierownictwem Michała Figuskiego? O tym przekonamy się już w październiku kiedy zostanie zaprezentowana nowa odsłona stacji. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że dziennikarz wyciagnął wnioski z popełnionych błędów. Trzymamy kciuki za powodzenie nowego projektu.


Michał Figurski

Więcej na temat Michał Figurski
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27