Clipboard.jpg
Anna Powierża
Ilona Felicjańska swój powrót do show-biznesu przypieczętowała kilkoma wyjściami na ważne wydarzenia. Ubrana bardzo stylowo w kreacje od młodych projektantów podkreślała w wielu rozmowach, że teraz stawia na młodych. Wierzy, że młode pokolenie jest lepsze i bardziej życzliwe. Dobry krok, bo w Polsce nadal brakuje znanych osób, które wspierałyby młode talenty.

Ostatnio Ilona została zaproszona do udziału w sesji zdjęciowej o bardzo eterycznym tytule "Perfume" autorstwa znanej fotografki Anny Powierży. Sesja jest częścią projektu promującego czytelnictwo "Reading is a Fashion" organizowanego od dwóch lat na Warszawskich Targach Książki.

Ilona w sesji wygląda niezwykle zmysłowo i kobieco. Ubrana w kreacje od polskich projektantów uznanych i dopiero chcących zaistnieć na rynku, takich jak: Paprocki&Brzozowski, Teresa Rosati, Łukasz Jemioł, Tomaotomo, Yuliya Babich i Orska biżuteria artystyczna.

Czy dzięki udzielaniu się w tego typu akcjach Felicjańska w końcu utrze nosa tym, którzy dotychczas nie byli życzliwie nastawieni do jej "twórczości"? Oceńcie sami:

Więcej na temat sesje Ilona Felicjańska