Ilona Felicjańska i Karolina Korwin Piotrowska

Felicjańska atakuje Korwin: Nie potrafi nic oprócz krytykowania

Ilona Felicjańska i Karolina Korwin Piotrowska

W nowym numerze magazynu "Party" zamieszczono rankingi podsumowujące ostatnie 5 lat w światowym show-biznesie. W kategorii "Największe klapy" na 2. miejscu uplasowała się Ilona Felicjańska, która wyprzedziła nawet Radka Majdana i Jolę Rutowicz. O tym, że celebrytka była gorsza tylko od Szymona Majewskiego zdecydowali Karolina Korwin Piotrowska i Aleksander Rogoziński, redaktor magazynu.


- Ilona Felicjańska mogła stać się rzeczniczką uzależnionych kobiet, a została karykaturą upadłej celebrytki gotowej na wszystko by zaistnieć - pisze Karolina.


Najwyraźniej Ilona była zaskoczona takim wyróżnieniem, bo od razu na swoim Facebooku umieściła wpis, w którym dogryza dziennikarce. W myśl zasady - najlepszą obroną jest atak. Felicjańska zarzuca, że "Korwin nie potrafi nic innego jak tylko krytykować":


- czy ta Pani potrafi cos oprocz krytykowania innnych? tych ktorych zupelnie nie zna? tych ktorzy robia, tworza, dzialaja, pomagaja innym? na jakiej podstawie to robi?


Ilona zagroziła także Korwin, że za jakiś czas utrze jej nosa i trafi do rankingu na największe "KLASY" roku. Mierzy wysoko, bo stawia na pierwsze miejsce. Strach się bać :)

- Do zobaczenia na szczycie najwiekszych klas kolejnego pieciolecia Party (i nie tylko):) ale z pewnoscia nie obok Pani Piotrowskiej, bo ona wtedy bedzie nadal krytykowala;) a w tym nie ma klasy:)


Ok, prześledźmy więc ostatnie wypowiedzi Karoliny Korwin Piotrowskiej na temat polskich celebrytek, które swego czasu też dostały od niej po uszach:

- o Marcie Grycan: "Cztery duble? Tylko cztery duble?",
- o Natalii Siwiec: "Fantastyczne zjawisko",
- o Kasi Cichopek: "Wara od niej".

Można zostać ocenionym pozytywnie? Można. Tylko na taką opinię trzeba sobie zasłużyć i zrobić coś by nie być "nadal krytykowanym".

Największe metamorfozy, najbardziej spektakularne śluby, zaskakujące związki i niespodziewane rozstania, czyli ostatnie 5 lat światowego show-biznesu w pigułce znajdziesz na łamach nowego jubileuszowego numeru "Party". Już w sprzedaży!

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53