Fatima Ali, gwiazda amerykańskiego Top Chefa nie żyje
Instagram

Nie żyje gwiazda "Top Chefa"! Miała zaledwie 29 lat

Fatima Ali, gwiazda amerykańskiego Top Chefa nie żyje
Instagram

 

Zagraniczne media przekazały bardzo smutną informację. Nie żyje Fatima Ali, gwiazda amerykańskiej edycji programu "Top Chef. Kucharka miała zaledwie 29 lat! Fatima Ali była uczestniczką piętnastej serii kulinarnego show i zyskała ogromną popularność. Niestety, po zakończeniu programu kobieta dowiedziała się, że choruje na nowotwór kości barkowej. I choć w połowie 2018 roku przekazała swoim fanom świetne wiadomości, że dzięki operacji i chemioterapii udało się jej pokonać raka, to już kilka miesięcy później nastąpił nawrót choroby. 

Nie żyje gwiazda amerykańskiego "Top Chefa"

Fatima Ali zaledwie kilkanaście dni temu prosiła internautów o wsparcie i modlitwę. Niestety, teraz okazuje się, że gwiazda amerykańskiego "Top Chefa" zmarła 25 stycznia. Informacje o jej śmierci potwierdziła stacja, która emituje kulinarne show. 

Jesteśmy głęboko zasmuceni faktem, że Fatima Ali przegrała swoją dzielną walkę z rakiem. Myślami jesteśmy teraz z jej rodziną i przyjaciółmi. Ludzie nie tylko pokochali jej kuchnię, ale także jej osobowość i serce. Mamy nadzieję, że piękne wspomnienia z nią związane dadzą pocieszenie każdemu, kto znał ją i kochał- napisali w oświadczeniu opublikowanym na łamach magazynu "People". 

Zobaczcie ostatnie zdjęcie opublikowane przez Fatimę Ali. 

 

Zobacz także: Znana dziennikarka zostawiła piękny prezent dla swojego synka! Zażartowała też ze swojego pogrzebu!

Fatima Ali nie żyje. 

 

Gwiazda "Top Chefa" zmarła 25 stycznia.

 

Więcej na temat Top Chef
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09