Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Farna pójdzie do więzienia?

Jazda po alkoholu nie była jej pierwszym przewinieniem!
Ewa Farna nie ma dobrych wspomnień z minionego wtorku. Wracając do domu po imprezie z okazji zaliczenia wszystkich egzaminów maturalnych uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Piosenkarka twierdzi, że zasnęła za kierownicą i kiedy już się obudziła zobaczyła, że zderzyła się z drzewem.

Chwilę po wypadku na miejscu pojawiła się czeska policja, która w oficjalnym komunikacie do mediów poinformowała, że Farna miałą we krwi aż jeden promil alkoholu. Jak się okazuje, teraz może ponieść bardzo poważne konsekwencje prawne. W Czechach za taki wybryk grozi Ewie utrata prawa jazdy do dwóch lat, grzywna w wysokości 8,5 tysięcy złotych lub kara więzienia na rok czasu.

Jakby tego było mało, na swoim koncie Farna ma jeszcze jedno wykroczenie. Zaraz po otrzymaniu prawa jazdy policja dała jej mandat za zbyt szybką jazdę.

Myślicie, że Farna trafi za kratki? Przypomnijmy zdjęcia jej zmiażdżonego auta:
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Farna prowadzi bez prawa jazdy
Akpa
Newsy
Ewa Farna znów złamała prawo. Jeździła autem bez dokumentów
Poniesie jakieś konsekwencje?

Ewa Farna dwa lata temu wracając z imprezy po maturze, spowodowała wypadek. Policjanci badający okoliczności zdarzenia ustalili, że wokalistka była pod wpływem alkoholu. Gwiazda tłumaczyła się ze swojego wybryku w "Dzień dobry TVN", mówiąc, że wszystko było spowodowane zmęczeniem i gorszą formą. Wymiar sprawiedliwości w Czechach nie miał dla niej litości i zdecydował o zabraniu jej prawa jazdy. Przypomnijmy: Ewa Farna miała wypadek. Prowadziła po alkoholu   Kilka dni temu Farna została zaproszona do udziału w nietypowym show internetowym - jego gospodarz zaprasza gości do fiata 125, zwanego także maluchem i rozmawia z nimi podczas jazdy po mieście. W pewnym momencie dziennikarz zaproponował Ewie, żeby zajęła jego miejsce i usiadła za kierownicą. Ta zgodziła się natychmiast, choć jak sama przyznała - nie miała przy sobie prawa jazdy.   Prawo jazdy mam w innym aucie, pewnie stracę fanów w tym momencie. - powiedziała.   Po przygotowaniu pojazdu i ustawieniu lusterek oraz fotela, bez najmniejszego problemu zaczęła prowadzić pojazd. Powinna chwalić się takimi informacjami w wywiadzie? Zobacz: Tak wyglądał samochód Farnej po wypadku. To cud, że nic się jej nie stało   Ewa Farna i inne gwiazdy bez retuszu:

Policja zatrzymała broń Kamila Durczoka
Newsy
Policja zabrała broń Kamilowi Durczokowi! Dziennikarz komentuje: "Od 20 lat mam pozwolenie..."
Policja zabrała broń Kamilowi Durczokowi! Dziennikarz komentuje: "Od 20 lat mam pozwolenie..."

Policja zabrała broń Kamilowi Durczokowi - pisze "Super Express"! Okazuje się, że znany dziennikarz miał całkiem spory arsenał, który ostatnio zarekwirowały służby mundurowe w Katowicach. Kamil Durczok w rozmowie z tabloidem przyznał, że zatrzymanie broni może mieć związek z ostatnią utratą przez niego prawa jazdy. Były szef "Faktów" zapewnia przy okazji, że już od dawna ma pozwolenie na broń.    Kamil Durczok stracił prawi jazdy, teraz zabrano mu broń Informacje tabloidu potwierdziła podinspektor Aleksandra Nowara z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Zdeponowano trzy rodzaje broni. Mówimy tu o broni myśliwskiej, bojowej i gazowej. Pan Durczok był wezwany na komendę na początku stycznia i dobrowolnie przekazał tę broń. Samo postępowanie jeszcze się nie skończyło, jest w toku  - przyznaje rzecznik policji w "Super Expressie". Według Kamila Durczoka zatrzymanie broni może mieć związek z tym, że w styczniu zabrano mu prawo jazdy. Dziennikarz stracił dokument za przekroczenie prędkości. Od 20 lat mam pozwolenie na broń do ochrony osobistej. Obecnie jest ona w depozycie policyjnym, wszczęto procedurę sprawdzającą. Sądzę, że było to związane z odebraniem mi prawa jazdy. Z tego, co wiem, jest to rutynowa procedura w takich przypadkach, absolutnie spokojnie czekam na wynik tego postępowania - przyznał tabloidowi  Kamil Durczok.  Jesteście zaskoczeni?   Zobacz także:  Wrzeszczał Pan i był chamski? Kamil Durczok: "Tak niestety czasami było..."   Policja zarekwirowała broń Kamila Durczoka.   Dziennikarz od 20 lat ma pozwolenie na broń.    

Justyna Steczkowska
Newsy
Steczkowska tłumaczy się z utraty prawa jazdy, ale uderza też w policję!
"Traktuje się mnie jak obywatela gorszej kategorii"

  Justyna Steczkowska ma za sobą mało przyjemne doświadczenie - gwiazda znacznie przekroczyła prędkość, jadąc samochodem i została zatrzymana przez policję. Według informacji „Super Expressu” Justyna Steczkowska straciła prawo jazdy na trzy miesiące. Teraz wyjaśnia, jak wyglądało to wydarzenie oraz uderza w policję! Zobacz:  Justyna Steczkowska straciła prawo jazdy! Jest komentarz policji   Justyna Steczkowska tłumaczy się, dlaczego straciła prawo jazdy   Wokalistka opublikowała na Instagramie oświadczenie i przyznała, że faktycznie policja ją zatrzymała oraz ukarała mandatem. Justyna Steczkowska z pokorą przyjęła karę i wyjaśniła, dlaczego przekroczyła dozwoloną prędkość.   Kochani! Jak zapewne zdążyliście się już od wszystkich dowiedzieć straciłam prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości . Należało mi się. Spieszyłam się do sądu, ale to mój problem, że zaspałam. Przyjęłam mandat bez żadnych dyskusji, byłam miła dla pana policjanta, który uczciwie wykonywał swoją pracę. W ten sposób dołączyłam do 100 tysięcy Polaków, którzy po zaostrzeniu prawa z tego samego powodu co ja stracili prawo jazdy. Nie można nikogo za to winić, bo prawo jest prawem i dla dobra ogółu należy go przestrzegać - napisała Justyna Steczkowska na Instagramie.   Justyna Steczkowska jest jednak oburzona tym, jak została potraktowana przez policję - funkcjonariusze doniesie bowiem mediom o jej zatrzymaniu!   Niestety czuje się zdruzgotana, że Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim bezpardonowo złamała chroniące KAŻDEGO OBYWATELA prawo (Art. 13 Prawo prasowe) dzwoniąc na Gorącą Linię radia RMF FM i robiąc sensację z tego, że mnie złapano i powodując faję hejtu na moją oso bę. Jak mam się czuć w kraju, w którym uczciwie płacę podatki, NIGDY nie byłam karana, brałam...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner