Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

Internautka do Małgorzaty Rozenek: "Nie wiem, która mama karmiąca..." Gwiazda odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

Małgorzata Rozenek trzy miesiące temu została mamą Henryczka. Od tej pory gwiazda łączy obowiązki zawodowe i macierzyńskie. Wygląda na to, że prowadząca "Projekt Lady" jest świetnie zorganizowana, bowiem potrafi również wygospodarować czas dla siebie, który ostatnio poświęciła na zabiegi upiększające.

Jedna z internautek postanowiła zabrać głos właśnie w tej sprawie. Kobieta nie dowierza, jak Małgorzata Rozenek mogła zostawić Henryczka i zafundować sobie "dzień piękności", kiedy w dalszym ciągu karmi. Gwiazda postanowiła jej odpowiedzieć. Zobaczcie!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują 4. rocznicę ślubu. Gwiazda pokazała zdjęcie z ich pierwszego spotkania! 

Internautka krytykuje Małgorzatę Rozenek. Gwiazda odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek już po dwóch tygodniach od porodu wróciła do pracy i rozpoczęła zdjęcia do programu "Projekt Lady". W dalszym ciągu realizuje kolejne projekty zawodowe, ale przede wszystkim spełnia się w roli mamy. Henryczek jest dla niej teraz najważniejszy i często możemy zobaczyć wspólne chwile gwiazdy z synkiem. Prowadząca "Projekt Lady" zawsze ma wszystko świetnie zaplanowane, dzięki czemu potrafi wygospodarować również czas dla siebie. 

Jak wiadomo szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko, a każdej kobiecie należy się chwila relaksu. Ostatnio Małgorzata Rozenek wybrała się na zabiegi upiększające i zrelacjonowała to na swoim InstaStory. Jedna z internautek postanowiła zamieścić komentarz w tej sprawie. 

Mam córkę, która urodziła się tydzień przed Pani synem i szczerze... Nie wiem która mama karmiącą 3 miesięczne dziecko jest w stanie zostawić je na cały dzień idąc na zabiegi albo na sesję zdjęciową... Oczywiście dziecko je tylko mleko mamy... CUD!!! - napisała internautka. 

Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek nie trzeba było długo czekać! 

każda mama która ma laktator 😄 - odpowiedziała Małgorzata Rozenek

Inne internautki stanęły w obronie Małgorzaty Rozenek - zgodnie przyznały, każda mama powinna zawsze znaleźć chwilę dla siebie i odpocząć od obowiązków. 

- Są matki i matki, które nie mają żadnego życia poza dzieckiem.... Bycie matką nie dla każdej kobiety oznacza bycie niewolnicą... Ale do tego trzeba dojrzeć, a jak widać nie każda mama potrafi

- Jak potrzebuje chwili wytchnienia a potem wraca szczęśliwa wypoczęta do dziecka to 👍Szczęśliwa mama szczęśliwe dziecko 😉

- Bycie matką to nie niewolnictwo, czasem trzeba wyjść z pieluch dla zdrowia psychicznego lub do ludzi, dziecko w końcu podrośnie, nie będzie wiecznie niemowlakiem, a taka matka będzie wrakiem bez własnego życia - komentują inne internautki. 

A Wy, co o tym myślicie? 

Małgorzata Rozenek odpowiada fance
Instagram

Małgorzata Rozenek ciągle udowadnia, że jest świetnie zorganizowana i potrafi doskonale łączyć wszystkie obowiązki. 

Małgorzata Rozenek
East News

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03