Maffashion kibicowała Madzi z Big Brothera
East News/Instagram

W niedzielę 16 czerwca odbył się wielki finał najnowszej edycji "Big Brothera". Jak już wiemy, reality-show wygrała Magda Wójcik, która pokonała pozostałych finalistów: Bartka, Igora i Radka. W ostatnim odcinku programu Magdę wspierali jej bliscy i przyjaciele, a wśród nich... Maffashion! Okazuje się, że jedna z najpopularniejszych polskich blogerek przyjaźni się ze zwyciężczynią "Big Brothera". Maffashion wzięła nawet udział w nagraniu specjalnego filmiku, który miał być podsumowaniem pobytu Magdy Wójcik w domu Wielkiego Brata. Podczas nagrania, które zostało wyemitowane w wielkim finale przyjaciele Magdy nie ukrywali, że nie podoba się im zachowanie Oleha z którym ich przyjaciółka ma romans. Fani Oleha zaczęli krytykować Maffashion, która opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z Wójcik!  Maffashion odpowiedziała! 

Maffashion odpowiada na krytyczne komentarze

Przyjaciele Magdy w nagraniu wyemitowanym w finale "Big Brothera" nie ukrywali, że nie są zachwyceni Olehem, który według nich próbuje zdobyć popularność dzięki Madzi. Z kolei o Łukaszu, największym rywalu Oleha z domu Wielkiego Brata,  znajomi Magdy wypowiadali się bardzo pozytywnie. Fani Oleha są wściekli i publikują na pod zdjęciami Maffashion krytyczne komentarze. 

- Liczymy na to, że przeprosiliście albo przeprosicie Oleha za swoje słowa

- Super cieszymy się tylko szkoda że tak brzydko mówiłaś o Olku którego nie znasz- pisali fani Oleha. 

Maffashion skomentowała wpisy internautów. 

- nikogo nie będę przepraszać za nic. Bo nic o nim nie mówiłam obraźliwego. A jeśli nie spodobał mi się jego środkowy palec na nagraniu to mogłam powiedzieć że to nie jest ok. Ich sprawa, ich życie! A wczoraj po finale na spotkanie gdzie dojechał też Oleh, zamieniłam z nim jedno zdanie i odniosłam się też do tego materiału. Serio patrzcie na to co jaka osoba na video mówiła. Nie generalizujcie i niewkładajcie każdemu w usta słów drugiej osoby- apelowała Maffashion. 

Wiedzieliście, że Magda przyjaźni się z Maffashion?

Maffashion odpowiedziała na krytyczne komentarze.

 

Wiedzieliście, że blogerka przyjaźni się z Magdą?

Magda Wójcik wygrała Big Brothera
East News

Więcej na temat Maffashion Big Brother