Księżna Kate w koronkowej sukni
East News

Fani martwią się o Księżną Kate! Dostrzegli na jej głowie bliznę. Co się stało?

Księżna Kate w koronkowej sukni
East News

Księżna Kate jest uwielbiana przez miliony osób na całym świecie. Fani śledzą jej każdy krok i nic dziwnego, że dopatrzyli się na jej głowie... blizny! W mediach pojawiło się wiele plotek na ten temat, dlatego całą sprawę postanowił skomentować rzecznik księcia Williama. Skąd pojawiło się znamię na głowie księżnej? 

Ulubienica Brytyjczyków jest bacznie obserwowana nie tylko przez swoich rodaków, ale także przez wiele osób w całej Europie i na świecie. Fani ostatnio zaniepokoili się blizną na głowie księżnej. Wielbiciele zaczęli dociekać, co się stało, przez co powstało wiele plotek na ten temat. Widok prawie 8-centymetrowej blizny spowodował, że pytania o stan zdrowia księżnej zaczęły się mnożyć.

Zobacz także: Księżna Kate traci kolejną ważną osobę w jej życiu. Co się stało?

Fani zaniepokojeni blizną na głowie Księżnej Kate! Co się stało?

Księżna zawsze sprytnie ukrywała bliznę pod kapeluszem czy fryzurą, jednak dociekliwi fani dostrzegli na zbliżeniach niepokojące znamię i natychmiast zaczęli się zastanawiać, co się stało. Niektórzy zaczęli przypuszczać, że ulubienica Brytyjczyków ma ślad po doczepianych włosach, jednak rzecznik Księcia Williama zaprzeczył tym doniesieniom i potwierdził, że blizna księżnej Kate powstała w wyniku operacji w dzieciństwie. 

Jednak wielbiciele zaczęli dociekać jeszcze bardziej o stan zdrowia księżnej. Fani martwią się, czy operacja była poważna. Na szczęście chirurg John Scurr w rozmowie z Daily Mail potwierdził, że był to jedynie niegroźny zabieg. Trzeba przyznać, że Księżna świetnie się maskuje i ciężko dostrzec bliznę na jej głowie. Wielbiciele musieli naprawdę bardzo wytężyć wzrok, aby dopatrzeć się znamienia.

Zobacz także: George i Charlotte mogą za to znienawidzić Kate! Księżna jest zbyt surową mamą?

Fani byli poważnie zaniepokojeni blizną księżnej Kate!

Księżna Kate w czerwonej sukience w kwiaty Michaela Korsa
East News

Na szczęście ulubienicy Brytyjczyków nie stało się nic poważnego. 

Księżna Kate w fioletowym komplecie za ponad 15 tys. złotych
EastNews

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37