Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA/ONS
Newsy

"Fabienne musiała pozaliczać wszystkie modlitwy"

Córka Wiśniewskiego i Mandaryny idzie do pierwszej komunii

Jak ten czas szybko leci. Jeszcze niedawno Michał Wiśniewski i Mandaryna pokazywali swoją córkę na okładce "Vivy!", której zdjęciami żyła cała Polska, a teraz przyszła pora na pierwszą komunię świętą. Chociaż relacji z wydarzenia raczej nie zobaczymy w żadnym kolorowym magazynie to ze względu na majowy priorytet tematu "komuń" sprawą zainteresowali się dziennikarze "Dzień Dobry TVN", którzy do swojego studia zaprosili Martę razem z córką. W końcu szans na przyjście całej rodziny raczej nie było (a może zabrakło funduszy ze strony stacji?).

Mandaryna opowiedziała o tym jak wyglądały przygotowania Fabienne do majowego sakramentu:

- Fabienka musiała dość długo przygotowywać się do komunii. Musiała pozaliczać wszystkie modlitwy, chodziła na próby, bo komunię mamy już za sekundkę.

Ciekawe czy na ceremonię i przyjęcie przyjedzie Michał Wiśniewski z przyszłą żoną, Dominiką Tajner?
 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mandaryna z dziećmi na imprezie
Newsy
Dawno niewidziana Mandaryna z dziećmi na imprezie. Do kogo są podobne?
Dawno niewidziana Mandaryna z dziećmi na imprezie. Do kogo są podobne?

Dawno niewidziana Mandaryna pojawiła się na noworocznym obiedzie gwiazd z dziećmi z domów dziecka w restauracji Jeffs. Gwiazda zabrała ze sobą swoje dzieci - Xaviera i Fabianne . Rok temu towarzyszył im tata - Michał Wiśniewski.   Xavier i Fabianne to już nastolatkowkie, którzy zajmują się rozwijaniem pasji. 13-letnia Fabianne chce zostać tancerką ( ma za sobą udział w Małych Gigantach ),14-letni Xavier zaś interesuje się sportem.    Michał Wiśniewski również lubi chwalić się swoimi pociechami. Niestety, niedawno mieliśmy okazję przekonać się, że nie wszystkimi.   Zobacz:  Michał Wiśniewski z dziećmi na okładce "Gali". Zabrakło dwóch córek piosenkarza. Dlaczego?   Przy okazji mamy okazję podziwiać nową fryzurę Mandaryny. Ona kocha eksperymentować z włosami!   Mandaryna z dziećmi na obiedzie   Towarzyszyła im jeszcze jedna nastolatka   Mandaryna dawno się nie pokazywała na imprezach

Mandaryna o świętach z Wiśniewskim
ONS
Newsy
Mandaryna: Nie oddałabym Michałowi dzieci na wigilię
Święta u Wiśniewskich w atmosferze kłótni

Związek Michała Wiśniewskiego i Mandaryny z pewnością przejdzie do historii polskiego show-biznesu. Nie tylko ze względu na transmitowany przez telewizję ślub, ale i wydarzenia, które miały miejsce już po ich głośnym rozwodzie. Z biegiem lat sytuacja raczej się nie poprawia. Przypomnijmy: "Michał jest bardzo zaborczą osobą" Zarówno Wiśniewski, jak i Mandaryna mają już nowych partnerów i rodziny. Wciąż jednak łączy ich dwójka wspólnych dzieci - Xavier i Fabienne . Wielkimi krokami zbliżają się już święta Bożego Narodzenia i jak można się domyślać, w ich przypadku nie jest to rzecz łatwa do zorganizowania. Mandaryna była niedawno gościem w "Dzień Dobry TVN", gdzie przyznała, iż raczej nie zasiądzie przy wspólnym stole z byłym mężem. My generalnie jesteśmy patchworką ekipą, która nie rzuca sobie na szyję i w tę wigilię nie będzie dzielić się opłatkiem i składać sobie nie wiadomo jakich życzeń, nie usiądzie przy wspólnym stole. Oczywiście ja i mój były mąż Michał mamy wspólne dzieci Xaviera i Fabienne i bardzo chcemy, żeby te święta były dla nich jak najfajniejsze. Są na tyle duzi, że rozumieją sytuację. Rano w dzień wigilii jadą do taty, a wczesnym wieczorem kolację jemy u nas w domu - wyznała. Mandaryna przyznała też, że towarzyszy jej delikatny stres związany z wątpliwościami, czy tata odwiezie dzieci na czas i czy w ogóle to zrobi, ale dodaje, iż z Michałem zawierają pakt wigilijny, aby takie sytuacje się po prostu nie zdarzały. Jest pewien strach, gdy wybija pewna godzina, a dzieci jeszcze nie ma, a tu już Mikołaj stoi prawie pod choinką, ale w wigilię staramy się dochować ten naszej przysięgi wigilijnej, żeby ten czas był dla dzieci najfajniejszy. Nie wyobrażam sobie świąt bez moich dzieci i nie oddałabym ich na wigilię i Michał doskonale o tym wie, więc trochę się pode mnie poukładał. On...

Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner
East News
Newsy
Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Padły mocne słowa...
Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Padły mocne słowa...

Marta Wiśniewska "Mandaryna" ostro skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Czy Marta wiedziała, że Michał Wiśniewski podjął decyzję o czwartym rozwodzie? "Mandaryna" była drugą żoną lidera zespołu "Ich Troje". Poznali się w 2000 roku, a dwa lata później wzięła ślub cywilny. Michał i Marta razem wystąpili w głośnym reality-show "Jestem jaki jestem", w którym pokazywali, jak wygląda ich życie na co dzień. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu - małżeństwo Marty i Michała Wiśniewskich skończyło się w 2006 roku. Teraz była żona wokalisty skomentowała jego rozstanie z czwartą żoną! Mandaryna wbija szpilę byłemu mężowi Marta Wiśniewska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że była bardzo zaskoczona informacjami o rozstaniu byłego męża z Dominiką Tajner. Jak komentuje zachowanie lidera zespołu "Ich Troje"? Padły mocne słowa! Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice -  powiedziała w rozmowie z dziennikiem.  Była żona Michała Wiśniewskiego zapewnia, że ona ani ich wspólne dzieci nie wiedziały o planach wokalisty.  Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć? - oceniła w rozmowie z "Faktem".  Niestety, sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował medialnych doniesień na swój temat. Czy wkrótce powie, dlaczego zdecydował się na rozstanie z Dominiką Tajner?  Zobacz także:   Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne Kilka dni temu Dominika Tajner-Wiśniewska zdradziła, że jej mąż złożył wniosek o rozwód.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner