Ewelina Lisowska pokonała Julę w Opolu
Akpa

Lisowska o przegranej Juli: Wystarczająco dużo nagród zgarnęła

Ewelina Lisowska pokonała Julę w Opolu
Akpa

Za nami drugi dzień festiwalu w Opolu. Wczoraj odbył się koncert spod znaku "SuperJedynki", gdzie nagradzano polskich artystów w rozmaitych kategoriach. Przypomnijmy: SuperJedynki w Opolu: Kto dostał nagrodę?

Wśród nagrodzonych znalazła się Ewelina Lisowska, która zwyciężyła w prestiżowej kategorii "SuperArtystka". Na opolskiej scenie zaprezentowała bardzo energiczną wersję swojego wielkiego przeboju "W Stronę Słońca" w nieco innej niż dotychczas aranżacji. Tym samym Lisowska dołączyła do grona tak znakomitych wokalistek, jak Sylwia Grzeszczak, Kasia Kowalska czy Doda, które w przeszłości również były nagradzane w tej kategorii. Gratulujemy!

W koncercie o nagrodę Ewelina musiała zawalczyć z Julą i jej przebojem "Nie zatrzymasz mnie", który w ubiegłym roku sporo namieszał na listach przebojów.

- Emocje są niesamowite. W ogóle nie spodziewałam się, że tę nagrodę zdobędę. Jestem zaskoczona i przeszczęśliwa. Jula wystarczająco dużo nagród już zgarnęła, więc chyba nie będzie miała nic przeciwko - powiedziała Ewelina w rozmowie z opolskim portalem nto.pl


Ten rok będzie znów należał do Eweliny? Której kibicowaliście - Julii czy Lisowskiej?Zobacz też Ewelinę Lisowską i innych artystów podczas festiwalu w Opolu:

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48