Ewelina Lisowska i Honey w Opolu
ONS

Wiemy co Honey i Lisowska szykują na występ w Opolu

Ewelina Lisowska i Honey w Opolu
ONS

Przed nami 50. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, który startuje już dziś. Póki co, muzyczne święto przesłaniają kontrowersje i skandale związane z jego organizacją i występującymi gwiazdami. Przypomnijmy: W Opolu kolejne problemy z występem. Tym razem Halina Mlynkova

Organizatorzy mają jednak nadzieję, że wraz z pierwszym utworem, który wybrzmi na opolskiej scenie wszyscy zapomną o niesnaskach i skupią się na muzycznej uczcie. A gwiazd i hitów nie zabraknie - wśród nich chyba dwa najbardziej oczekiwane występy wokalistek młodego pokolenia: Honoraty Skarbek i Eweliny Lisowskiej.

Obie piosenkarki mają szansę wyjechać z Opola z nagroda, ale w dwóch odrębnych kategoriach. Honey już dziś zaśpiewa w konkursie "SuperPremiery 2013", a Ewelina jutro zmierzy się w "SuperJedynkach 2013". AfterParty.pl rozmawiało z Honoratą i Eweliną o tym, co szykują na te szczególne występy. Zobaczcie wideo:Gwiazdy na próbach przed występem w Opolu. Komu kibicujecie i na czyj występ czekacie najbardziej?:

Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34