Ewa Mrozowska pokazała brzuszek

Ewa Mrozowska pozuje prawie nago w ciąży! To bardzo odważne zdjęcia!

Ewa Mrozowska pokazała brzuszek

Ewa Mrozowska z programu "Gogglebox. Przez telewizorem" już za kilka tygodni po raz pierwszy zostanie mamą. Choć brzuszek celebrytki nie był z początku widoczny, teraz nikt nie ma już wątpliwości, że Ewa jest w zaawansowanej ciąży. Chcąc upamiętnić obecny stan uczestniczka rozrywkowego programu stacji TTV zdecydowała się na odważną ciążową sesję zdjęciową. Przy okazji publikacji zdjęć Ewa wyznała, że nie zawsze akceptowała swoje ciało. Dlaczego? Przeczytajcie! 

Ewa Mrozowska o akceptacji swojego ciała 

Piękne fotografie Ewie wykonała jej przyjaciółka z programu "Googlebox. Przed telewizorem" Sylwia Bomba. Celebrytka zawodowo zajmuje się fotografią i coś nam się wydaje, że po publikacji tych zdjęć ciężko będzie znaleźć u niej wolny termin na sesję! Sylwia Bomba ma świetne oko i dobrze wie, jaki kadr jest najlepszy dla jej modela czy modelki. Ewa Mrozowska na zdjęciach jej autorstwa wygląda znakomicie! Celebrytka pochwaliła się nimi na Instagramie. 

Kolejne dwie odsłony wyjątkowej sesji brzuszkowej w obiektywie Sylwii Bomby, dziękuje ❤️🦋📸 Nigdy się tak nie pokazywałam 😱 Nie do końca akceptowałam swoje kształty, a teraz nie wstydzę się Wam pokazać w takiej wersji, dodatkowe kilogramy przestały mi przeszkadzać !!!!! 👶🏼🥰 wersja romantic czy na wesoło ? - zapytała Ewa w sieci. 

Zobacz także: Hit czy klapa? Oto wyniki oglądalności "Gogglebox. Przed telewizorem"!

I pokazała dwa zdjęcia, gdzie na jednym okryta jest wyłącznie tiulem a na kolejnym ma na sobie kuse body. Internauci zachwycili się nogami Ewy Mrozowskiej, których celebrytka wcześniej nie pokazywała. A szkoda! 

- Ach te długie nogi 😊 Ewcia ciąża Ci służy 😊wyglądasz anielsko i romantiko i na wesoło rewelacja 😊

- Przepiękna 😍aż miło patrzeć 😙

- Twoje nogi to marzenie 😂😇😍 - czytamy w komentarzach.

Ewa Mrozowska swoje pierwsze dziecko urodzi w połowie grudnia. Celebrytka już poznała płeć dziecka. Urodzi się chłopiec, który otrzyma na imię Leon.

Zobaczcie zdjęcia autorstwa Sylwii Bomby. Co myślicie o takich fotografiach?

Ewa Mrozowska zdecydowała się na ciążową sesję zdjęciową.

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04